Strona główna Aktualności Z miasta Powstała Fundacja Rap Lokal. ESTE mówi o planach

Powstała Fundacja Rap Lokal. ESTE mówi o planach

1
Po 6 latach działalności jako nieformalny projekt charytatywny Rap Lokal przekształcił się w fundację.

Pomysłodawca projektu, czyli Krzysztof Łyszkowski znany pod pseudonimem ESTE, został jej prezesem. Cele fundacji zostały opisane w ponad 30 punktach, ale główną dziedziną działalności ma być wspieranie i upowszechnienie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w zakresie produkcji muzycznej i filmowej. ESTE chce integrować społeczeństwo wokół wartości związanych ze sztuką i kulturą.

Do tej pory Rap Lokal kojarzył nam się głównie z charytatywną imprezą muzyczną, z której dochód przeznaczony był na rehabilitację Łukasza Millera, byłego piłkarza ręcznego. To tej pory odbyło się 9 koncertów w Pabianicach i kilka w innych miastach Polski, m.in. w Chorzowie.
Jaskie są plany fundacji na najbliższy czas?

– Najbliższe wydarzenie to jubileuszowa, czyli 10. edycja Rap Lokal w Pabianicach. To dla nas wielkie wydarzenie i szukamy sponsorów, aby impreza byłą na najwyższym poziomie – mówi ESTE. Następnie idziemy po kolejne miasta, ale planuje tez organizować kursy filmowania, produkcji muzycznej, edukacji zdrowotne i żywieniowej i wiele różnych wydarzeń.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

👍👍👍👍👍👍👍👍👍
🎶🎶🎶🎶Rap Lokal Rap Lokal 🎶🎶🎶