Strona główna Na sygnale Wypadki Potrącona kobieta na przejściu dla pieszych przy Młynach

Potrącona kobieta na przejściu dla pieszych przy Młynach

20
Dziś około godz. 10.30 kierujący Peugeotem Expertem potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 74-letnią kobietę.

Do zdarzenia doszło na ul. Partyzanckiej (na wysokości Młynów). 49-letni kierowca dostawczaka był trzeźwy. Kobieta z urazem głowy została przewieziona do Pabianickiego Centrum Medycznego.

Na tym odcinku cały czas trwa ruch wahadłowy, którym kierują policjanci drogówki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Mogła siedzieć w domu a nie spacery urządzać.

Elo twój mózg ma zwarcie

W żadnym wypadku kolego malinowy.

Też tak myślę. Mózg, który nie istnieje, nie może mieć zwarcia.

A jednak mój nieistniejący mózg był w stanie wymyślić tak słaby żart, że spłakałeś się natychmiastowo 🙁

On nie ma mózgu. Tam tyko nić z supełkiem uszy trzyma.

Przykładami z własnej autopsji nie musisz się z nami dzielić. Nie przy śniadaniu.

Dokładnie, przecież tam nie ma niczego po co trzeba by było przechodzić. w domu siedzieć a nie szlajać po ulicach i kierowców narażać!

Do maca szła , wysiadła z autobusu na trawnik i jak autobus ruszył to chciała przejść

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

debile z komentarzami są wszędzie niestety

Teraz chłopina przez moherówe będzie miał problemy!

Kierowca powinien posiadać jedynie uprawnienia do kierowania furmanka a prawko dostał chyba za kure

„Przechodzącą przez przejście dla pieszych” >> jeśli to zdjęcie nie jest archiwalne, to wtedy należy zaznaczyć w tekście, że to jest TYMCZASOWE oznakowanie. A takie ma kolor żółty.

Jest to przejście tymczasowe , problem polega na tym że jest słabo oznakowane , zobaczcie gdzie stoi znak informujący o przejściu, 3 metry od jezdni a z drugiej strony przejście zaczyna się na trawniku , ten kto zatwierdził w tym miejscu przejście dla pieszych z takim oznakowaniem oraz przystanek autobusowy od strony młynów gdzie z autobusu wysiada się na nierówny trawnik , to powinien to jeszcze raz przemyśleć a za swoje decyzje odpowiadać

Znak umieszcza się najdalej 2 metry od krawędzi jezdni i tak właśnie ustawiony jest ten znak. Oznacza to, że nie masz racji, a przejście jest oznakowane normalnie. Z całą resztą się zgadzam. Sam bym ja chętnie potrącił, gdybym tylko zauważył, że przejście zaczyna się na trawniku. Już tam jadę. Może kogoś trafię.

Last edited 8 miesięcy temu by Kiero

A jakie to ma znaczenie. Potrącił kobietę na przejściu. Przejście oznakowane. Oby obrażenia tej Pani nie były dla niej groźne.

Dla mnie niektorzy piesi to są nieśmiertelni.. Nie spojrzy w lewo i prawo i wyłazi. Ostatnio tak miałem. Zjebałem ją . Jak chce żyć to niech patrzy . Auto to nie zabawka . DEBILE

Co za debilne tu wpisują szkoda słów.
Powinni sami odczuć na sobie to co odczuwa ta kobieta. Może wtedy zrozumieją.

Nie mogła się rozejrzeć bo una ma pierwszeństwo i jej sie należy.Podobnie jak elita z ul. Sienkiewicza gdy podążają do wodopoju do nocnego na nowym rynku.Pić im się chce i nie patrzą na nic i ładują się pod auto bo delirka ich łapie.