Strona główna Na sygnale Wypadki Potrącenie na ul. św. Jana. Korkuje się centrum

Potrącenie na ul. św. Jana. Korkuje się centrum

9

Około godz. 12.20 potrącony został starszy mężczyzna. Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych na ul. św. Jana Przy Zamkowej.

Starszy pan potrącony został przez kierującego Fiatem Seicento. Mężczyzna (również w starszym wieku) najprawdopodobniej jechał ul. Zamkową i skręcał w prawo w św. Jana. Poszkodowanym do przyjazdu karetki zajęli się strażnicy miejscy.

Ruch w tym miejscu odbywa się wahadło przez co tworzą się w centrum jeszcze większe korki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na samochod dla Straży Miejskiej wystarczyło, ale żeby wyposażyć go w podstawową torbę medyczną, to już nikt nie pomyślał. Wystarczył, by zakup torby PSP R0. Wstyd, żeby nie było w radiowozie foli życia NRC.

Racja

a skąd wiesz co mają a czego nie po fotkach. super. pisz dalej brednie poklask będzie. Jak taki ciekawy pojedz zobacz co mają a czego nie mają co potrafią a czego nie . Zawsze zapytać możesz zamiast pisać brednie pseudo ratowniku 🙂

Który z widocznych na zdjęciu strażników miejskich to twój facet?

Przy niedziałających światłach to i tak długo nic się nie zdarzyło jeszcze gorszego

Chyba coś nie tak . Sam byłem świadkiem, kiedy Strażnicy Miejscy prezentowali się na jakimś miekskiej imprezie pt świeto wody z nowo zakupioną torbą ratowniczą i demonstrowali co sie w niej znajduje.
Może wychodzi się z założenia że skoro nie potrafi się użyć to lepiej nie pokazywać.

Albo za zużycie czegokolwiek z tej torby musi zapłacić z własnej kieszeni.

By ratować to trzeba umić…. To nie gra ze posiadanie ekwipunku jest równoważne z umiejętnością jego użycia.

To możliwe. Jednak myślę że to wyposażenie jest potrzebne w celach promocyjnycych SM albo na obstawach tzw elity . To zdjęcie dokładnie pokazuje jak SM opiekuje się ofiarą wypadku. 3 strażników miejskich przy aucie a poturbowany gość leży na sam bez nadzoru .przykryty szlakami a nie folią ochronną którą należy posiadać jako wyposażenie apteczki.