Strona główna Na sygnale Kryminalne Poszukiwany skimmer

Poszukiwany skimmer

0

Policjanci z Konstantynowa Łódzkiego poszukują sprawcy bezprawnego założenia urządzenia typu skimmer i nakładki na dyspenser, uprawniających do wypłaty pieniędzy z bankomatu.

Do zdarzenia doszło 8 listopada 2016 roku w Konstantynowie Łódzki, przy ul. Zgierska 23. Kamera monitoringu o godzinie 7:37 zarejestrowała założenie urządzenia typu skimmer przez mężczyznę widocznego na fotografii. Następnie tego samego dnia o godzinie ok. 8:20 nastąpiło zdjęcie urządzenia. Zabezpieczono nagranie monitoringu ujawniając wizerunek sprawcy.

Poszukiwany jest mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat, normalnej budowy ciała, z zarostem wokół ust. Ubrany w kurtkę koloru ciemnego,  skórzaną lub skóropodobną i czapkę z daszkiem, tzw. baseballówkę.

W przypadku rozpoznania osoby prosimy o kontakt z Komisariatem Policji  w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Zgierskiej 4, tel. 042/211-77-21; 042-211-77-30. 

Skimming – przestępstwo polegające na nielegalnym skopiowaniu zawartości paska magnetycznego karty płatniczej bez wiedzy jej posiadacza w celu wytworzenia kopii i wykonywania nieuprawnionych płatności za towary i usługi lub wypłat z bankomatów.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments