Strona główna Na sygnale Kryminalne Pościg za Fordem. W akcji uszkodzony został radiowóz (ZDJĘCIA)

Pościg za Fordem. W akcji uszkodzony został radiowóz (ZDJĘCIA)

9
Kilka radiowozów brało udział w akcji poszukiwawczej za 32-latkiem. Mężczyzna został zatrzymany na ul. Głównej w Dłutowie. Był pijany. 

Rano rodzina mężczyzny zgłosiła zaginięcie 32-latka. Przed wyjściem z domu groził, że odbierze sobie życie.

–  Z uwagi na okoliczności wskazujące na bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia zaginionego podjęto natychmiast działania poszukiwawcze – informuje rzecznik prasowy policji.

Do poszukiwań zaangażowano kilka patroli z Pabianic. Policjanci przeczesywali rejon przyległy do miejsca zamieszkania mężczyzny. Na terenie leśnym w Dłutowie jeden z patroli zauważył jadącego duktem Forda Focusa, za kierownicą którego siedział zaginiony 32-latek. Pomimo dawanych przez policjantów sygnałów świetlnych i dźwiękowych mężczyzna nie zatrzymał się, tylko dalej uciekał. Do pościgu za desperatem przyłączyły się będące w pobliżu kolejne radiowozy. Podczas próby zatrzymania, 32-latek uderzył swoim samochodem w przód oznakowanej Kia Sorento, powodując lekkie uszkodzenia. Mężczyzna został zatrzymany na ul. Głównej. W pościgu uszkodził lewy bok swojego samochodu.

Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec Dłutowa miał ponad promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci na sygnale przewieźli go do Pabianic. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty związane z kierowaniem w stanie nietrzeźwości i nie zatrzymanie się do kontroli.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasz słynny Dłutowski restaurator.

Jaki był cel przewożenia go na sygnale?

Z pizza się spieszyl a chłopakowi problemów narobili…

Brawo (moderacja)… Dwójka dzieci a tobie się w dupie przewraca. Pół dlutowa wiedziało że taki będzie z tobą finał. Szkoda rodziny… Ciekawe czy się w końcu nauczysz i zrozumiesz

Oj tam każdemu może się zdarzyć

I tak się robi rewolucje bez Magdy Gessler😂😂😂

Uderzył przodem brawo dla osoby piszącej artykuł. Jak dla mnie to uszkodzenia wyglądają tak jak by radiowóz wjechał w niego .

Czego się spodziewać po gościu u którego w oczach widać brak jakiejkolwiek inteligencji…jak przyjedzie Magda Gessler będzie miała w czym robić rewolucję 🙂

PDW ROBERT DASZ RADĘ POZDRO OD CHŁOPAKÓW TRZYMAJ SIĘ