Strona główna Na sygnale Kryminalne Pościg w Rydzynach. Złodziej uciekł przez otwór w dachu

Pościg w Rydzynach. Złodziej uciekł przez otwór w dachu

5

Dzielnicowi z posterunku w Piątkowisku wykazali się dużym refleksem i sprawnością fizyczną. Zatrzymali złodziei na gorącym uczynku. 

1 września 2018 roku przed godziną 14:00 dyżurny pabianickiej komendy otrzymał zgłoszenie o obcych osobach kręcących się po posesji w Rydzynach.

Na wysłano dzielnicowych z posterunku w Piątkowisku. Policjanci usłyszeli podejrzane odgłosy. Jak się okazało, w środku byli złodzieje.

– Sprawcy na widok mundurowych rzucili się do ucieczki. Jeden z nich próbował wyskoczyć przez okno. Dorwał go dzielnicowy. Drugi ze złodziejskiego duetu uciekł przez dziurę w dachu i pognał w kierunku trasy S-8. Tam przeskoczył przez ogrodzenie, przechodząc po zewnętrznej stronie wiaduktu biegnącego nad drogą prowadzącą do Rydzyn – relacjonuje nadkomisarz Joanna Szczęsna z pabianickiej policji.

Funkcjonariusze po pościgu odcięli uciekinierowi drogę. Dwaj 39-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia policjanci ujawnili trzy plecaki z przedmiotami pochodzącymi z okradanej posesji. Wartość strat oszacowano na kilkaset złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

5
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krystian

„Dzielnicowi s posterunku” xD Wy się lepiej nauczcie pisać, „miszczowie” ortografii!!! Cofnijcie się do podstawówki a nie do redakcji pisać artykuły!!!

NoiCo

Łapy poucinac to mało.

riki

Chodzą słuchy, że dzielnicowi z Piątkowiska oszukują na testach sprawnościowych ;-))) więc ci złodzieje musieli mieć kondycję jeszcze lepszą od nich hehe