Strona główna Na sygnale Kryminalne Policja zatrzymała mężczyznę. To „szwagier” ranionego nożem

Policja zatrzymała mężczyznę. To „szwagier” ranionego nożem

16
Przed południem w jednym z domów przy ul. Sikorskiego w miejscowości Wrząca doszło do awantury rodzinnej, w wyniku której jeden z mężczyzn (około 30 lat) został ugodzony nożem w plecy.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na boisku przy Szkole Podstawowej w Lutomiersku. Gdy ratownicy ze strażakami dotarli na posesję oddaloną kilkaset metrów, mężczyzna mocno krwawił, bowiem sam wyciągnął nóż z pleców. Został opatrzony i na noszach przetransportowany do śmigłowca.

W pierwszym momencie nie wiadomo było kto jest sprawcą, jednak później okazało się, że może być nim konkubent siostry poszkodowanego. Wszyscy podczas interwencji służb byli pod wpływem alkoholu i możliwe, że wspólnie go spożywali.

Policja zatrzymała do wyjaśnienia konkubenta siostry poszkodowanego. Policja nie udziela więcej informacji w tej sprawie. Jeśli jednak obrażenia rannego mężczyzny okażą się poważne sprawę przejmie prokuratura.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

patologia

sam sobie odpowiedz czy twoje zycie jest ok. jak w biblii pisano pierwszy rzuc kamieniem…

sluchaj w bibli byly cuda gdzie one sa :)))) juz wiem sa u ksiedza w kieszeni hehehehehe dam sobie reke uciac ze jako katolik nie znasz genezy powstania spowiedzi radze sie doksztalcic
twoja odpowiedz jest z dupy wzieta wiec nie wyjezdzaj mi tu z religia ktora byla jedna z najkrwawszych hehehe radze sie douczyc drogi BS

No to ” patrioci „, pewnie świętowali 11 listopada

Pocieraj stopy skórką bananową 😁

ok skoro tak piszesz musi dzialac 😀 napisal bym ci czym sie sam nacieraj i gdzie ale pewnie nie dodali by tego wpisu
pewnie jestes ziomek patoli i popijasz flaszeczki z nimi 😀

mihal pozdrowienia od Sphincter Ani

Je.. ne patusy

Nie obrażaj suwerena.

Alkohol jest powodem nieporozumień i agresji.

Tym tokiem myślenia trzeba zakazać wytwarzania i sprzedaży noży, między innymi kuchennych.🤣😁 Jak by konsumowali „Czaj” (w przypadku braku alkoholu i dopalaczy, butaprenu, kropelki, kleju do modeli i czego tam jeszcze nie wymyślił człowiek) to trzeba by herbaty zakazać a w konsekwencji pewnie i wody😂🤦.

Last edited 1 rok temu by Aerospace

Tak jak TV RTV i AGD.

Last edited 1 rok temu by Mihał

Stanowczo.

Szwagier to nie konkubent ! Panie Jach.

Szwagier syna brata siostry od strony dziadka stryja żony męża, czego człowieku nie rozumiesz? 😏 idź i sie zapytaj jak to dla Ciebie takie ważne.

Last edited 1 rok temu by Mihał