Strona główna Na sygnale Kryminalne Policja zatrzymała 22-latka z narkotykami. Miał niespełna 3 gramy marihuany

Policja zatrzymała 22-latka z narkotykami. Miał niespełna 3 gramy marihuany

31
Pabianicka policja informuje na swojej stronie o zatrzymaniu 22-letniego mężczyzny, który posiadał przy sobie… niespełna 3 gramy marihuany. 

Mężczyzna szedł ulicą Grota Roweckiego. Była godz. 1.40 w niedziele, 5 marca. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie patrolujących Bugaj policjantów.

– Jego zachowanie wskazywało na to, że może być nietrzeźwy. Temperatury w nocy w dalszym ciągu są niskie, co może zagrażać życiu i zdrowiu takiej osoby. Stąd szybka reakcja funkcjonariuszy, którzy natychmiast zatrzymali radiowóz i podeszli do mężczyzny – tłumaczą policjanci.

Pabianiczanin był wyraźnie zdenerwowany. Nielogicznie odpowiadał na zadawane pytania. Funkcjonariusze zapytali go wprost czy posiada przy sobie środki odurzające. Mężczyzna nie zaprzeczył. Przyznał, że jest pod wpływem marihuany i wskazał policjantom, gdzie ma narkotyki. Mundurowi, w czasie kontroli osobistej zabezpieczyli dwa woreczki, a w nich niespełna 3 gramy środków odurzających. Badania testerem narkotykowym potwierdziły, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Może jest na terapii że względu na chorobę . Ostatnio tak miał pewien „celebryta” .

Ciekawe czy kazali mu kucać?

A dlaczego tak cię to ciekawi?

Ano dlatego, bo jako formacja, która „Pomagamy i chronimy” mogłaby przy okazji rewizji zadbać o proktologiczne bezpieczeństwo zatrzymanego i ewentualnie wykryć hemoroidy.

Ktoś musi powiedzieć ci prawdę, bo dalej będziesz żył w błędzie. Kiedy ksiądz kazał ci kucać, to nie było badanie. Nie chodziło mu o twoje proktologiczne bezpieczeństwo.

Nie imputuj mi, niemniej sugerujesz coś, co musiało Cię już w życiu spotkać. Bardzo mi przykro, że padłeś ofiarom molestowania przez duchownych.

Już wiem, dlaczegoś został ofiarĄ „badania”. Boś jest ofiarĄ losu.

Last edited 13 dni temu by Protect and serve

Elegancka interwencja policji. Nie dla narkotyków w moim mieście 🙂
A dla 22 latków polecam siłownie i basen

Taki był niebezpieczny, że stach z domu wychodzić. Teraz Mareczku zamiast on pracować twoją emeryturkę, ty się musisz dorzucić do kwaterunku i wyżywienia. A pod sklepem od żula i tak możesz dostać łeb.

wydaje mi się że nigdy by on na moją emeryturę nie zapracował, a jeszcze, obecnie, ze mnie zdarł na socjalu!

Dupnij se Harnasia i przepal Viceroyem

Puknij się w łep. Marihuana jest zdrowsza, niż alkohol i papierosy

Może dla ciała ale nie dla psychiki.

Zdrowsza, ale uzależnieniu od alkoholu ulega 1 procent populacji, a uzależnieniu od marihuany 10 procent. Subtelna różnica. Dziesięciokrotna.

Wielki sukces pabianickiej policji, brawo!
Czuję się spokojny z tego powodu, że przyskrzyniony został tak poważny bandyta.

Normalnie schwytano Pabianickiego Eskobara

Może trzeba zmienić prawo?

Pewnie był słabo ubrany i mieli podejrzenie że może zamarznie zanim dojdzie do domu. Mieli powód kontroli, a że się przyznał jego strata, nawet gdyby miał a się nie przyznał to grozi mu to samo a miał szansę że nie znajdą 🤣

Normalnie szacun…. Zawsze chciałem mieć takich bohaterów w swoim mieście ! Juz się nie boje chodzić o 1 w nocy w Pabianicach bo zadbają o to bym nie zamarzł. Polska policja… Śmiech i jeszcze raz śmiech i wstyd. Wrezcie się do roboty

Przestańcie pajacować i zalegalizujcie to w końcu. Alkohol sto razy gorszy, a z jego łojenia Polacy zrobili sobie sport narodowy.

To się zatroszczyli o chłopaka. Teraz już napewno nie zamarznie.

Przemuś! Marihuana NIE JEST I NIGDY NIE BYŁA NARKOTYKIEM! Nie powielaj medialnego bełkotu. To, że banda ignorantów celowo coś se ustaliła nie znaczy, ze tak jest : )

😉

Teraz łepek poda 30 osób które rzucają tematem i robota się kręci…teraz 95 % robi szpagat…

Był pod wpływem alkoholu czy nie? Proszę o wydruk z narkotestu i alkomatu ze świadectwem legalizacji i wzorcowania, kalibracji😉

Alkohol i narkotyki to zmora dużej części młodocianych!

Należy z tym walczyć wszelkimi metodami!

3 lata 🤣

A pewien komendant nadal nie siedzi za to że odpalił granatnik w komisariacie.

Kpina jeśli ktoś jeszcze nie widzi że to jest państwo bezprawia to niech przejrzy na oczy.

A co do policji to zawsze i wszędzie policja …….. Będzie.

Wola nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że ty dajesz zawsze i wszędzie, to nie znaczy, że wszyscy są takimi jak ty, dz*****i.

Podrzucają wam tematy byście nie patrzyli na prawdziwe problemy – popatrzcie jak spółdzielnia podniosła czynsze i ogrzewanie!!! On swoje życie rujnuje a spółdzielnia Wasze:(

Jprd.Co za zaścianek. 3 gramy. Porcja,która na jedną solidną „domówkę”nie wystarczy. W cywilizowanych krajach marihuana jest legalna i taka ilość potraktowana byłaby jako na użytek własny.

Zalegalizować !!!! Alkohol i papierosy to samobójstwo a marichuana jest lecznicza i nigdy nikogo nie zabiła. Szkoda tylko młodego bo wyrok dostanie w zawiasach i z 3 tys kary

I tak przy okazji ***** ***