Strona główna Na sygnale Kryminalne Policja szuka złodziei roweru. W biały dzień ukradli jednoślad sprzed basenu

Policja szuka złodziei roweru. W biały dzień ukradli jednoślad sprzed basenu

16
Dwóch mężczyzn jest poszukiwanych przez pabianicką policję. To oni w czwartek 10 czerwca ukradli rower z ul. Grota Roweckiego 3. 

Jak widać na nagraniu z monitoringu należącego do MOSiR w kradzieży brało udział dwóch mężczyzn. Jeden z nich, w białej koszulce, przeciął zabezpieczenie, drugi wsiadł na rower i odjechał. Jego kompan dołączył na swoim rowerze.

Skradziony jednoślad marki Scrapper o wartości 700 zł został już odzyskany. Właścicielka roweru zauważyła go, kiedy jechała na nim inna kobieta. Nowa właścicielka tłumaczyła policjantom, że kupiła rower na rynku na Bugaju. Podała rysopis sprzedawcy, ale nie do końca zgadzał się z tym wizerunkiem mężczyzn jaki zarejestrował monitoring.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 8424 345, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach telefon całodobowy 47 8424 300. 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jakość monitoringu pierwsza klasa 😂😂😂

Jeżeli postać sprawcy zajmuje jedną szóstą obrazu z kamery, to full hd nie pomoże. rozdzielczość sprawcy pozostaje w 320×180 pikseli. O samej twarzy już nie wspomnę. Nic nie będzie widać. Chyba, że ktoś uważa, że złodziej wchodzi na drabinę, żeby spojrzeć się prosto do kamery. To wtedy byłoby piękne zdjęcie, jak do dowodu.

są kamery 2mpx i 16mpx. Jeden chce mieć „monitoring” z pięcioma kamerami za tys. zł… A inny chce mieć ewentualny dowód w sprawie. i ten drugi wywali 5 tysia na jedną kamerę. Ten pierwszy naoglądał się w tv CSI i myśli że sobie coś zobaczy w razie czego…

Z 16 mpx to obraz sprawcy jak wyjdzie 800×600 to też słabo. Poza tym nie wiem, kto tu jest właścicielem monitoringu, ale na pewno nie miał w zamyśle, żeby wykrywać sprawcę kradzieży czyjegoś roweru. Bo w sumie, co go to obchodzi.

Może pomylił go z rowerem publicznym… Klikał coś w smarkfonie, zapięcie nie chciało puścić, to je przeciął 😉

Sorry ale dzisiaj mamy 25.06. Policjjja nie dała rady to teraz prosi świadków .Słabo. Takie rzeczy od razu trzeba wrzucać i w ciągu dnia się znajdzie taki kolarz

Na to musi wyrazić zgodę sąd lub prokurator. Wrzucać to możesz nagie fotki swojej laski do internetu. A później zapłacisz jej 100000 zł odszkodowania.

kultura wymagała by dla przykładu podać linki!

Do tych nagich fotek ? To chyba Kaiko

Last edited 1 rok temu by Płokułator

Ten w białej koszulce ma niezłe tatu na lewej ręce.
Jeśli jest z Pabianic, to z pewnością się go po tym pozna.

Obserwować więc trzeba wszystkich, a najbardziej tych, którzy latem będą chodzić w swetrze 😉

Nikt go nie rozpozna, bo wszyscy gapia się tylko w smartfony.

Sądząc po tatuażach (gratuluję złodziejowi wyobraźni), ten sam biedak ukradł także mój rower 23.06 pod Castoramą, bo właśnie kogoś takiego zarejestrowały kamery. Duże ułatwienie dla policji. Oczekiwałbym efektów.

Telefon nie wystarczył. Na komendę musiałem stawić się osobiście. Zrobiłem to bez zwłoki.

Złodziej jak czyta epainfo, to już pewnie ma ciepło w galotach.
Ilość osób z tak dużym tatuażem na rękach jest znikoma, więc jeśli to jest jakiś lokalny typek, to jest tylko kwestią czasu kiedy to złapią.