Strona główna Na sygnale Kryminalne Policja szuka świadków. Chodzi o zabójstwo na łódzkim Zdrowiu

Policja szuka świadków. Chodzi o zabójstwo na łódzkim Zdrowiu

1
O tej zbrodni było głośno pod koniec ubiegłego roku: 4 grudnia w łódzkim parku na Zdrowiu została zamordowana 57-letnia kobieta. Sprawcy nie wykryto. 

W związku z tą sprawą policja prosi o pomoc w ustaleniu osób, które były tam (lub w okolicy) w czasie, kiedy doszło do zabójstwa, gdyż mogą one mieć istotne dla śledztwa informacje.

Dotychczasowe próby ustalenia tożsamości tych mężczyzn nie przyniosły rezultatu, dlatego jeśli ktoś ich zna, jest proszony o skontaktowanie się z wydziałem dochodzeniowo – śledczym KWP w Łodzi pod numerem 47 841 21 06 w godz. od 8.00 do.16.00 lub przez całą dobę z dyżurnym KWP w Łodzi, pod numerem 47 841 22 57.

Opis 1:
Mężczyzna poruszał się 4 grudnia 2020 roku około godz. 19:00 ul. Krakowską i Krzemieniecką w kierunku ul. Retkińskiej.
Jest krępej budowy ciała, posiada zarost na twarzy, ubrany był w ciemną kurtkę oraz spodnie, sportowe buty oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Poruszał się w charakterystyczny sposób.

Opis 2:
4 grudnia 2020 roku w godz. 18:27-19:45 mężczyzna zaparkował granatowego Opla Astrę II Combi (nieczytelne numery rejestracyjne) na parkingu przy parku na Zdrowiu od strony ul. Srebrzyńskiej na wysokości bloków przy ul. Praussa a następnie wszedł na teren parku. Ma wysportowaną sylwetkę, był ubrany w ciemną kurtkę, jasne spodnie, buty z białą podeszwą oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Ma krótkie włosy, częściowo wygolone.

Opis 3:
4 grudnia 2020 roku około godz. 19:30 mężczyzna szedł ul. Krakowską od ul. Michałowicza w kierunku ul. Biegunowej.
Był ubrany w luźną, zimową kurtkę poprzecznie pikowaną z dużym kapturem, miał przewieszoną przez ramię saszetkę, na twarzy maseczką. Przemieszczał się dynamicznym krokiem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szybko…. Pół roku po zdarzeniu… Fachowcy.