Strona główna Dzieje się Poleć do Mediolanu z Dobronianką. Walentynkowy konkurs już trwa!

Poleć do Mediolanu z Dobronianką. Walentynkowy konkurs już trwa!

0

Wystarczy odwiedzić mini zoo i agroturystykę Dobronianka, zrobić pamiątkowe zdjęcie przy świetlnym serduchu i zebrać jak największą ilość like’ów. 

Walentynkowy konkurs Dobronianki trwa do 26 lutego. Jakie są jego zasady?

– Wystarczy odwiedzić nas i zrobić walentynkowe zdjęcie przy naszej pięknej iluminacji świetlnej. To ogromne, czerwone serce dedykowane właśnie temu wyjątkowemu dniu, jakim jest Święto Zakochanych – mówi Pan Jakub, właściciel obiektu. – Konkursowe zdjęcie należy wysłać na nasz adres email, a my wszystkie zgłoszone fotografie opublikujemy w naszym fanpage’u. Autorzy dwóch zdjęć, które zdobędą największe uznanie wśród internautów, wygrają lot dla dwóch osób do Mediolanu. Fundatorem nagród jest nasza Dobronianka oraz Lotnisko Łódź Lublinek.

Jaka jest nagroda za zajęcie trzeciego miejsca? To spacer z alpakami na terenie Dobronianki.

– Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w naszej zabawie. To doskonała okazja, by odwiedzić Włochy w wybranym przez zwycięzców terminie – dodaje Agnieszka Manios.

Opis konkursu oraz regulamin dostępne są TUTAJ.

Świetlne serce to nie jedyna tego typu atrakcja w Dobroniance. Do końca tego miesiąca w mini zoo i agroturystyce w Dobroniu na gości czeka 15 iluminacji świetlnych, dedykowanych tematyce zimowej krainy. Magiczny Park świateł, a także wszystkie atrakcje Dobronianki dostępne są w piątki w godzinach od 14.00 do 19.00, a także w soboty i niedziele już od godz. 12.00 do 19.00.

– W każdą niedzielę zapraszamy na nasze ognisko, przy którym upiec można zakupione u nas kiełbaski. Do Państwa dyspozycji dostępne jest także mini zoo oraz możliwość pospacerowania w towarzystwie alpak. A po zmroku zapraszamy do obejrzenia naszych iluminacji. Niesamowita atmosfera, jaką tworzą, to piękna okazja, by tej zimy zachwycić się tysiącem światełek rozświetlających Dobroniankę – zaprasza Agnieszka Manios.

 

 

REKLAMA