Strona główna Dzieje się Rozrywka Pół człowiek, pół demon (KONKURS)

Pół człowiek, pół demon (KONKURS)

0

To już kolejna odsłona filmowych przygód syna diabła. Co tym razem go czeka? Zapraszamy do naszego konkursu, w którym do rozdania mamy bilety do kina Tomi!

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Obejrzyj zwiastun filmu „Hellboy”:

Do rozdania mamy 3 pojedyncze bilety na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Hellboy – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 11 kwietnia (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzymają trzy osoby, które kolejno jako pierwsza, piąta i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
Jak nazywa się aktor grający tytułowego Hellboya?

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Dominik Szymański, Józef Skolasa oraz Justyna Marczyńska. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

 

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o