Strona główna Aktualności Z miasta Pływalnia zamknięta. Doszło do awarii (AKTUALIZACJA)

Pływalnia zamknięta. Doszło do awarii (AKTUALIZACJA)

2
Pabianiczanie, którzy mieli dzisiaj w planach wyjście na basen, muszą zmodyfikować swoje plany. To dlatego, że pływalnię zamknięto. 

Powodem jest awaria elektronicznego systemu obsługi klienta, służącego do rejestracji osób, które korzystają z obiektu.

– W rezultacie nie możemy rozliczać czasu wejść i wyjść, dokonywać transakcji finansowych ani wystawiać paragonów – tłumaczy Piotr Adamski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pracownicy MOSiR powiadomili już o zdarzeniu firmę, która odpowiada za to, by system działał poprawnie. Ma ona swoją siedzibę w Łodzi, co ułatwiło kontakt i umożliwiło szybkie podjęcie prac naprawczych. Czy dzięki temu pływalnia zostanie jutro ponownie otwarta?

– Mam nadzieję, że tak, ale nie mogę dać stuprocentowej gwarancji. Wszystko zależy od tego, w jakim czasie uda się usunąć awarię – przyznaje dyrektor.

***

Problemy z systemem obsługi klienta trwały jeszcze w środę. Od wczoraj (26 września) działa on już poprawnie i z basenu można korzystać bez przeszkód. 

REKLAMA
Poprzedni artykułUgodził nożem 38-latka. Zaatakowany mężczyzna przyszedł odwiedzić siostrę…
Następny artykułKielce szczęśliwe dla naszych biegaczy
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy w środę basen będzie otwarty?

Na chwilę obecną system nie działa, więc nie można korzystać z basenu. Szkoda, że nie ma alternatywy dla systemu elektronicznego. Chyba lepiej byłoby w tym czasie ręcznie naliczać, a tak to basen ma przestój czyli straty.