Strona główna Aktualności Komunikacja PiS chce wyciągnięcia słupków

PiS chce wyciągnięcia słupków

28

Radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości złożyli do prezydent wniosek w sprawie likwidacji słupków, które uniemożliwiają parkowanie pojazdów wzdłuż ulicy Wiejskiej przy szpitalu.

Radni chcą, żeby pabianiczanie odwiedzający swoich bliskich mogli zostawiać samochód przed szpitalem bezpłatnie. – Niestosowane jest utrudnianie życia mieszkańcom w chwilach i tak dla nich trudnych – piszą radni we wniosku.

Problemem jest też fakt, że część kierowców parkuje na ulicy 15. płk Piechoty Wilków, co znacznie utrudnia ruch w tym miejscu. Słupki wzdłuż ulicy Wiejskiej zostały wkopane w ubiegłe wakacje.

REKLAMA
28 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zostawić to! Płacić za parkowanie – tam jest od cholery miejsca! A nie zgrzytać ze zasłupkowane! Ładnie teren ogarnięty i co znów ma być rozjeżdżony oraz że przez chodnik nie ma jak przejść !?

idź sie puknij tym słupkiem w czoło

A czy ty komunistyczny człowieku kiedykolwiek szedłeś chodnikiem (na zdjęciu po prawej stronie) gdy jeszcze nie było słupków? z pewnością nie i nie wiesz co to jest chodzić po maskach samochodowych.

Widać, że do kultury Ci daleko. Ale co sie dziwić jak jeździsz autobusem.
Jest postęp, kraj sie bogaci, od aut sie nie ucieknie. Niech zbudują parkingi to nie będziesz musiał chodzić po maskach.
Pozdrawiam.

Parkin jest wolny, prawie pusty tylko że płatny. Dlatego pewnie pusty.

Niech zrobią po lewej stronie chodnik i odgrodzą go słupkami. Po prawej nie utwardzą teren pod parking dla aut.
Nie powinno się zmuszać krewnych osób, które leżą w szpitalu do płacenia i żerowania na nich.
Adrian nie ma jeszcze pewnie auta, więc nie musi płacić.
Kupi sobie auto, to zmienik punkt widzenia.

chodnik jest po stronie szpitala, a po stronie wodociągów jest hektar trawnika lub błota. co ci przeszkadzają zaparkowane samochody zawistna hieno

A ty byś chciał zeby ci na twoim prywatnym trawniku przy prywatnym domem parkowano samochód?

to raczej nie jest prywatny trawnik mądrusiu

To jest pomysł pana Zbynia ADHD!!!! Jak dobrze, że poszedł się bujać w bamboszach! Lepiej nastawiać słupków wzdłuż błota niż ludziom pozwolić stanąć samochodem! Masakra! Rozwalić ten debilizm poprzedniego prezia!

lepiej niech radni PIS zrzekna sie diet, bedzie parkowanie za darmo wszedzie, a miasto nic na tym w sumie nie straci…

ładny teren ?? a co tam takiego jest ładnego. Zobaczymy jak będziesz musiał przyjeżdżać do szpitala codziennie przez minimum miesiąc, czy też będziesz taki mądry.

Przyjeżdżam – autobusem.

zlikwidować te śmierdzące autobusy! 😀

Brawo, w końcu jakiś normalny wpis! Sam bym chciał żeby te słupki zniknęły ale po chwili zjechałoby się chamstwo i powstałby kolejny dziadoparking.

Ja do szpitala dojeżdżam autobusem. Żądam zniesienia opłat za przejazd.( Nie jeżdżę samochodem bo mnie na niego nie stać)

doskonała akcja! szczere gratulacje dla radnych! jak można było pożałować ludziom parkowania w błocie, nikomu to nie zawadzało tylko tym którzy czerpią dochody z płatnego parkowania

Jak słupki wkopywali to oni nie byli chyba radnymi.

Za to w nagrodę dostaniesz 1 imigranta by zapewnić mu dach nad głową, wyżywienie i kieszonkowe. Hahahahaha

To nie lepiej aby tam caly teren wysypac nawet szlaka i zrobic bezplatne miejsca parkingowe aby ludzia ulatwic zycie to nastawiaja słupków barany i zadowoleni sa

nikt nie siedział cicho Zdzisiek, gazety pisały, a inicjatorzy radnymi jeszcze nie byli

A co do tego psiorów mieszasz? Przecież to platfusy głosowały za rozlokowaniem ich po całej UE.

A co psis robił w tym momencie? Wyszedł czy w kiblu się zatrzasnął bo ja jak bym był w ue bym krzyczał precz z brudnymi niegodnymi z polskiej ziemi precz po sto kroć i zdrajcy białej polskiej rasy, rasy panów Słowian. Uświadamiał bym polaków co platfusy robia że chcą wprowadzić zwyczaje zakupowe robione przez murzynów jak we Francji a tu cisza. Cisza jak makiem zasiał. Jak to ensa mówił jestem za a nawet przeciw. Nie wyprowadzą polaków na ulice w proteście przeciw brudnym niegodnym?

Znasz takie pojecie jak głosowanie, ogarniasz że wygrywa większość? Ale ja nie o tym. Paltfusy obiecały że nie zgodzą sie na takie rozwiązanie, a później: „obiecał i oszukał”, pokazując wała wyborcom. A Ty jeszcze reaktywizujesz, szukając winy w opozycji. W kolejnych wyborach znów wygra PO, przekona takich jak Ty że straszne pisiory (…), i nic sie nie zmieni. Zawszę nie mogę zrozumieć ludzi którzy narzekają na politykę, na podatki, na sposób sprawowania władzy przez urzędników, by iść do urn i głosować na tych samych. To pomroczność jasna, czy czysta głupota nie pozwalająca powiązać przyczyn ze skutkiem? A mam takich sporo… Czytaj więcej »

O przepraszam w obecnych wyborach podarłem kartę, tylko w drugiej turze głosowałem na zło mniejsze.
Szkoda tylko ze jak obserwuję opozycję to jak zaczyna krzyczeć to zawsze po fakcie nigdy przed, przed siedzi cicho. Może żyją w innym wymiarze czasowym i informacje docierają z opóźnieniem.

Parkowałem tam by oszczędzić parę zł, ale teraz bardziej mi się podoba. Wolę trawę od rozjeżdżonej ziemi.

Dajta tu radnygoGRAdAZA z naszego bidnygo Miasta to sam wyciógnie hmmmmmm z Paniami z aencji te słupka ? i jeszcze kaskę przerobi jak myslita ? da zarobić na tym ? łón da jak wieta wsystkie spólki u GOŻDZiA? kupuja w Mieście i Powiecie ? ŁOJ Naród Pabianicki Głupi przed i po szkodzie a taki fajny amerykanski wóz mo ponoć za darmo robi wmieście i oddaje a zarObia ? 1100 diety w pół dnia ze spółef ? łoj szkoda go szkoda bidulaa jak sÓndzita mÓndry łón czy chytry cwany ?

Banda socjalistów!! Stać cię na auto, stać cię na paliwo a nie masz 2 zł ??? Spróbujcie gdzieś w Łodzi stanąć pod szpitalem za free, nawet na takim skwerku wysypanym szlaką pod Kopernikiem też się płaci!