Strona główna Dzieje się Piknik rodzinny w Formowni. W szczytnym celu

Piknik rodzinny w Formowni. W szczytnym celu

0

Jak co roku, w sezonie letnim, klub fitness Formownia zaprasza na wyjątkowy piknik rodzinny. Odbędzie się on w sobotę, 21 lipca, w części plenerowej klubu.

Imprezie przyświeca szczytny cel – pomoc małemu Antkowi, który choć dzielnie walczy z nowotworem, siatkówczakiem obuocznym, potrzebuje naszego wsparcia i pomocy. Podczas pikniku prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca.

W podzięce za okazane wsparcie, trenerzy przygotowali harmonogram zajęć, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Przewidziany jest między innymi bieg z przeszkodami dla najmłodszych, zajęcia z jogi, pokaz sztuk walki połączony z treningiem. Dodatkowo podczas pikniku, publiczność wyłoni Miss i Mistera Formowni – poza urokiem osobistym, śmiałkowie będą musieli wykazać się tężyzną fizyczną.

Piknik wspierają liczni partnerzy, którzy zadbają o nietuzinkowe atrakcje. Healthy Food przygotuje zdrowe degustacyjne przekąski, natomiast o smakołyki z grilla zadba restauracja Przędzalnia. Animacje dla dzieci poprowadzi niezawodna grupa wolontarystyczna Agrafka, a wolontariusze z PCK udzielą wskazówek, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Tkalnia SPA & Wellness udzieli cennych rad oraz zaprezentuje profesjonalny makijaż na każda okazję, a OrtoMedSport nauczy nas efektywnego rolowania – istotnej praktyki po każdym treningu. O muzyczną oprawę zadba DJ Kochu, podczas pikniku nie zabraknie również konkursów i licytacji w których można wygrać między innymi vouchery do Hollywood Smile.

Informacje o Antku:
https://bit.ly/2zM5OZe

Klub Fitness Formownia

ul. Zamkowa 2, Pabianice

kontakt@formownia.pl

tel. 42 206 82 00

www.formownia.com.pl

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o