Strona główna Na sygnale Kryminalne Pijany 32-latek wpadł na ul. Narutowicza

Pijany 32-latek wpadł na ul. Narutowicza

0
Mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jego pobyt w areszcie przedłuży się, ponieważ posiadał przy sobie narkotyki.

Do zatrzymania doszło 13 lipca 2023 roku o godzinie 23.45 na ulicy Narutowicza w Pabianicach. Mundurowych zainteresowało nerwowe zachowanie kierowcy. Zatrzymali Audi za kierownicą, którego siedział 32-letni łodzianin.

– Mężczyzna był zdenerwowany i wyraźnie niezadowolony z obecności stróżów prawa. Szybko wyjaśniły się powody jego dziwnego zachowania. Badanie alkomatem wykazało, że kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. 32-latek „wydmuchał” niemal 1,3 promila alkoholu. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest osobą poszukiwaną  przez łódzki i łowicki sąd do obycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna posiadał także czynny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi – wyjaśnia rzecznik prasowy pabianickich policjantów.

Funkcjonariusze dokładnie przeszukali Audi. Pod fotelem znaleźli foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego, dwa woreczki w których znajdowała się biała substancja oraz opakowanie z różową tabletką i dwie strzykawki. Policyjny tester potwierdził, że znalezione środki są substancjami odurzającymi.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pabianickiej komendy Policji. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments