Strona główna Sport Piłka nożna Pierwszy sprawdzian za nimi

Pierwszy sprawdzian za nimi

0

Podopieczni trenera Arura Dziuby rozegrali inauguracyjny przedsezonowy sparing. Nowy szkoleniowiec zielonych może być zadowolony z wyniku.

Rywalem pabianiczan była Iskra Dobroń. Tyle tylko, że przeciwnik nie zebrał na mecz pełnego składu. Z pomocą przyszli zieloni, którzy pożyczyli Iskrze trzech brakujących graczy.

Strzelanie zaczął Bartosz Jarych, który zamienił koszulkę na tę w barwach Dobronia. Wynik 1:0 dla Iskry utrzymał się aż do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron wejście smoka zanotował jednak napastnik rezerw Włókniarza Adrian Włodarczewski. Wpisał się on na listę strzelców aż czterokrotnie i poprowadził zielonych do zwycięstwa wynikiem 2:4.

Ważniejsze od wyniku dla trenera Artura Dziuby było jednak przyjrzenie się swoim nowym podopiecznym oraz zawodnikom testowanym. Z tego względu do gry wystawione zostały dwie jedenastki. Zobaczymy co Włókniarz pokaże w kolejnych sparingach.

Włókniarz Pabianice (Pierwsza połowa): Testowany, Testowany, Mendak, Froncala, Testowany, Testowany, Potrzebowski, Acela, Rudzki, Kowalsk, Skowronek.

Włókniarz Pabianice (Druga połowa): Waszczuk, Testowany, Mendak, Froncala, Testowany, Acela, Skowronek, Dubenkov, Testowany, Jarych, Włodarczewski.