Strona główna Aktualności Z miasta Pierwsza zbiórka odpadów wielkogabarytowych w 2022 roku

Pierwsza zbiórka odpadów wielkogabarytowych w 2022 roku

4

Pierwsza w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych potrwa od 28 lutego do 18 marca. Odbierane będą tylko odpady pochodzące z gospodarstw domowych. Nie będą zabierane z nieruchomości niezamieszkałych czy ogródków działkowych.

Zbiórka rozpoczyna się o godz. 6.00. Jeśli odpady nie zostaną wystawione przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie daną ulicą (według harmonogramu), odpady nie zostaną odebrane.

Można wystawić: zużyty sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki), małe zużyte opony (do rozmiaru 1250 mm x 400 mm), metalowy złom, meble i wyposażenie gospodarstw domowych (wersalki, tapczany, fotele), dywany i wykładziny, elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe.

Nie będą zabierane: gruz, kamienie, piasek, ziemia, odpady budowlane, szkło, odzież, tekstylia, obuwie, tkaniny, kołdry, pierzyny, części samochodowe, pudła, kartony, folie, oleje, środki chemiczne, opakowania po farbach, odpady zielone, odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne.

Harmonogram zbiórki na poszczególnych ulicach.

Harmonogram zbiórki
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Miałem wystawić wielkogabarytową teściową, ale widzę pudła i niebezpiecznych nie odbierają…

Powiedz na jakiej ulicy i w jakim dniu to zrobimy dla ciebie wyjątek i ją zabierzemy

Mistrz 😀 poprawiłeś mi humor

Ja nic nie wystawiam, bo idzie wojna i wszystko się może przydać 🤔