Strona główna Dzieje się Rozrywka Peter Parker jedzie na wakacje (KONKURS)

Peter Parker jedzie na wakacje (KONKURS)

12

Tym razem człowiek-pająk odwiedzi Europę. Jakie przygody go tam czekają? Wygraj bilet do kina w naszym konkursie i przekonaj się sam!

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie „Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Obejrzyj zwiastun filmu „Spider-Man: Daleko od domu”:

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny film w nadchodzący weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem (na tej stronie) swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe
Gdzie pojechał(a)byś na wakacje jako człowiek-pająk? Które z europejskich miejsc potrzebowałoby najbardziej Twojej pomocy?

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku (4 lipca) do 21.00.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Marcin Binder, Krystian Malinowski, Tomek Sobczak, Monika Stępień oraz Mateusz Mazur. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

 

12
Dodaj komentarz

1600
12 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
12 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartłomiej Łuczyński

Jako superbohater pojechałbym do Madrytu. W taki upał jaki panuje teraz w Europie schłodziłbym nieco tę rozgrzaną jak patelnia europejską stolicę. Oni naprawdępotrzebują pomocy.

Marcin Binder

Skoczył bym do Paryża. Aby urozmaicić ludziom zwiedzenia, piątą co do wielkości budowlę we Francji czyli Wieżę Eiffla. Zaplótłbym sieć nad Sekwaną. Aby było jeszcze bardziej romantycznie.

Aneta Subczyńska

Wakacje na Antarktydzie w wyborowym towarzystwie fok i niedźwiedzi oczywiście w ciepłym spidermamna sweterku😊

Krystian Malinowski

Będąc Spider-manem wybrałbym się do Włoch a konkretnie do Rzymu. Możliwość bujania się bezkarnie na sieciach miedzy starymi kamienicami (nawet spadajac na auto Włosi nie byli by wściekli gdyż ich auta sa poobijanie wiec kolejna wgniotka nie robiłaby im różnicy), jedzenia włoskich potraw w locie a wieczorami walka z Włoską Mafią na najlepszej arenie jaka powstała czyli Koloseum. Oczywiście jest jeszcze wiele rzeczy, które można by było tam robić ale zostawię je dla siebie. 😀

Monika Stępień

Na wakacje wybrała bym się do Serbii. Kraj ten ma mnóstwo pięknych miejsc jak chociażby kanion rzeki Uvac. Mogła bym zaplątać sieć nad kanionem i wylegiwać się na słoneczku od czasu do czasu zażywając kąpieli w rzece. Poza tym myślę, że Serbii bardzo przydał by się ktoś taki jak człowiek pająk do uporania się z problemami, z którymi Serbia boryka się od wielu lat. Może on byłby w stanie zaprowadzić porządek w tamtym rejonie Europy.

Klaudia Kuczawska

Człowiek pająk najlepsze wakacje spędził by w Polsce w Pabianicach gdzie jest wiele atrakcji, można spędzić miło czas na Lewitynie czytając wiadomości Epainfo ,pomógłby dzieciom w parku linowym a potem wybrali by się na kino letnie do Tomi😊

Mateusz Mazur

Jako Spider-Man napewno odwiedziłbym wiele europejskich miast. Najchętniej wybrałbym się do Londynu. Ekscytujące byłoby ratowanie osób przed złodziejami, pomaganie potrzebującym i wiele innych. Chętnie też przemieszczę się za pomocą pajęczyn na Big Ben, różne nowoczesne budynki czy nad zakorkowane miasto w poszukiwaniu niebezpieczeństwa podziwiając to piękne miasto.

Tomek

Ja, Spidey, bez żadnego problemu zwiedzę Europę od lewej do prawej, od góry w dół. Trochę sieci tu, trochę sieci tam. Londyn, Paryż oraz Rzym. O, a co to? Małe kaczorki utknęły w gęstej, błotnistej brei. Szu, szu, raz, dwa, trzy, cztery… no… już… uratowane. Praga, tak, teraz Praga. See ya!

Tomek Sobczak

Maciek Kopa

Razem z kumplem po fachu Brucem skoczylibyśmy do Gdańska na Open’era i na plażę. Nie zabawilibyśmy tu zapewne długo, bo to głupie zło nie ma urlopu…

Kamila

Kamila Jałmużna
Co prawda już po 21 (nie zdążyłam gdyż z maluszkiem mieliśmy rajd po placach zabaw), ale napiszę.
Skoro Spider-Man na wakacjach, to wybrałabym Pabianice. Jednak nie walczyłabym z super Łotrami, tylko kazałabym wszystkim „ćwierćinteligentom” zostawiającym kapsle, niedopałki i potłuczone butelki na placach zabaw, przesiewać piasek na tych placach do momentu, aż powybierano zostałybo wszystko co tym piaskiem nie jest.

Mateusz Rózga

Rzuciłbym wszystko i wyjechał w Bieszczady 😁

Oliwier Zborowski

Pojechał bym do wenecji