Strona główna Aktualności Polityka Partia rządząca wystartowała z kampanią. Poseł stwierdził, że będzie wesoła…

Partia rządząca wystartowała z kampanią. Poseł stwierdził, że będzie wesoła…

21
W centrum Pabianic pojawili się dzisiaj związani z naszym miastem politycy Prawa i Sprawiedliwości, a przed magistratem stanął PiS-bus. Tym samym partia rządząca oficjalnie rozpoczęła kampanię przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Wśród inaugurujących ją osób byli senator Maciej Łuczak, który ponownie ubiega się o ten mandat i poseł Krzysztof Ciebiada (nr 5 na liście w naszym okręgu). Towarzyszyła im pabianiczanka Elżbieta Ratyńska (startuje z 20 miejsca) oraz lokalni działacze i sympatycy PiS, m.in. Katarzyna Miękina, Sławomir Szczesio i Marcin Wolski.

Kampania PiS w Pabianicach ma opierać się o bezpośrednie kontakty z mieszkańcami.

– Chcemy się spotykać. Mamy już głosy, że mieszkańcy innych, okolicznych miejscowości – Łasku, Zgierza – chcą rozmawiać z kandydatami na posłów i do senatu – mówił Maciej Łuczak. – Będziemy też promować te sprawy, które udało się zrobić dla mieszkańców i wychodzić z nowymi propozycjami.

– W tej chwili kampania polega na zbieraniu podpisów. Jesteśmy mile zaskoczenie, bo dziennie potrafimy zebrać po 200 – 300 w jednym miejscu. To pokazuje, że społeczeństwo się zmienia. Programy dla małych miast i miejscowości procentują, pokazują, że droga PiS jest drogą w dobrym kierunku – podkreślał Krzysztof Ciebiada, dodając, że kampania będzie wesoła…

Co PiS chciałby zrobić dla Pabianic? Była mowa o ściąganiu inwestorów i tym, co już jest pewne, czyli mającej się wkrótce rozpocząć przebudowie ulicy Zamkowej („duże pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego”). A także o wspieraniu projektów.

– Mamy dużą szansę jako parlamentarzyści przyszłej kadencji wiele zrobić dla tego miasta, tak jak udało nam się wspomóc projekt, który złożył pan prezydent. Ulica Warszawska ma dużą szansę być wyremontowana. To jest rząd około 6 mln zł. Przede wszystkim program dla Pabianic to również program „Czyste powietrze” – dodawał senator.

Po części oficjalnej politycy PiS zachęcali przechodniów do składania podpisów poparcia dla tej partii i rozdawali im gadżety.

REKLAMA

21
Dodaj komentarz

1600
10 Wątki komentarzy
11 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
15 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
StopIdiotom

Co pis chciałby zrobić dla Pabianic? Weźcie przykład z trola piebiaka i złóżcie rezygnację. Pewnie wasza kampania ma takie same standardy. Koledzy z Warszawy fajne tło do pisowskiej pabianickiej kampanii stworzyli. Kłamstwo, oszukanstwo i hejt. A pisowscy politycy roześmiani na zdjęciu, jakby nic się nie stało. Niedługo zaczną płakać?

Tołdi

Ksywkę chyba kierujesz do siebie? : )))

AntySprzedawczykPiss

Tołdi się odezwał.
Buhahaha – to ten sługus troli

StopIdiotom

Kolego, lepiej sprawdź kto to był Tołdi ;-). Wydaje mi się, że ten nick wybrała tobie mamusia bo w dzieciństwie byłeś zafascynowany inteligencją tego bohatera z Gumisiów i chciałeś być taki jak on kiedy dorośniesz.

Tołdi

Cóż za błysk yntelektu : ) typowy wyborca KC PO, któremu wmówili, że jest geniuszem, bo w PO

princeofwales

Ten lamus i tak nie pojął o co chodzi. 🙂
Szkoda czasu.
W dodatku zatrzymał się na etapie zabawy literkami i tworzenia bzdurnych neologizmów.

Tołdi

Oooo, mój ulubiony wafel z KC PO : ))) Jak tam? Czopek na ból d wzięty? : )

Szept Odbytu

Wdarła się wam literówka – powinno być Piss bus

xyz

I ani słowa o geotermii ? Co jest !

Giordano Bruno

Chyba nie dostrzega różnicy pomiędzy znaczeniami słów „wesoły” i „śmieszny”.

Wzorowy obywatel

Czy policja polityczna, straż miejska nie widziała tarasowania chodnika przez PiSdzielcowatego busa Mercedes Benz Sprinter o nr rej. WGM 71809 przed Urzędem? Są równi i rowniejsi?

Wici

Nie widzieli,bo jak stal PO je BUS to już Ci nie przeszkadzalo

Pis

Tylko Pis

xyz

Może być Pis, bo PiS już był.

Pis

Jak się lepiej poczujesz to niech będzie

xyz

To nie jest kwestia mego samopoczucia, tylko twego.

CiepłaWoda

Mam zagłosować na kogoś, kto obiecał mi ( i miastu) geotermię, po czym zniknął? Nie trzeba być prezydentem miasta, żeby starać się o inwestycje w mieście. Temat huczny, lecz zapomniany. Mniemam, że kolejne postulaty wyborcze spotka ten sam los.

Toni

na geotermię nie zgodziły się pabianickie władze. niestety rządy PO się skończyły i nie mogli odgórnie nam narzucić, żę musi powstać geotermia

Toni

Nie głosuję na PIS. Pabianice są takie piękne bez nich. Wystarczy spojrzeć na naszych sąsiadów. Jeszcze ze dwie kadencje i nawet lewityn nam wyremontują:D będzie pięknie i kolorowo

:-)

O ściąganiu inwestorów do Pabianic słyszeliśmy już dawno temu. Panowie dadzą spokój naszemu miastu i pomagają ( jak to wyraził się na pewnej konferencji nasz super wykształcony poseł) „Sieradzowowi”.

mieszkaniec Pabianic

czy zbieranie podpisów poparcia dla starosty pabianickiego w podległym mu Domu pomocy
jest zgodne z prawem?