Strona główna Aktualności Z miasta Parkują, gdzie się da

Parkują, gdzie się da

12

Brakuje miejsc postojowych w okolicy pabianickiego szpitala. Każdego dnia ponad 30 samochodów parkuje na piachu bądź w błocie, wzdłuż ogrodzenia stacji uzdatniania wody.

Powstały w 2015 roku parking na około 25 samochodów jest niewystarczający, dlatego kierowcy parkują, gdzie popadnie. Niestety, z informacji uzyskanych od prezydenta Grzegorza Mackiewicza, w tym roku nie ma szans na budowę kolejnych miejsc postojowych.

– Temat jest mi znany, ale w tym roku są inne priorytety. To drogi gruntowe na Zatorzu – wyjaśnił Mackiewicz.

Budowa dotychczasowego parkingu kosztowała około 75 tysięcy złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Płacimy za parking który dodatkowo jest opłacany z naszych podatków. To jest polandia.
Wyobraźcie sobie Przyjeżdżam z małym dzieckiem. muszę pobrać bilet. Przeważnie z urazami jedziemy od pogotowia. Wychodząc z maleństwem muszę drałować do biletomatu żeby okazać bilet. co? zostawię malucha w aucie? czy nosić na rękach dookoła szpitala dziecko z kończyną w gipsie? Nie wiem kto to wymyślił ale chęć dodatkowego zysku w szpitalu który i tak zysku nigdy nie przyniesie to jakaś abstrakcja.

Masz dużo racji, ale….artykuł jest o parkingu nie tym za szlabanem. Gdyby tamten był bezpłatny, to nigdy nikt już po 8 rano by tam miejsca nie znalazł. Co do usytuowania punktu opłat to 100% racji.

Można usprawnić temat rozdzielając parking dla pacjentów i dla gości-odwiedzających. wystarczyłoby że w recepcji i na sor osoba dostawałaby druk – pacjent która z automatu upoważnia do wyjazdu z parkingu bez paragonu. Wtedy nie podchodzi do automatu tylko od razu do szlabanu. To wszystko da się zrobić. trzeba tylko chcieć. Natomiast jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. A wyobraź sobie taką sytuacje że masz uraz i przyjeżdżasz swoim autem. Dostajesz info że rana jest na tyle poważna że musisz zostać. I później bulisz za parking jak za zborze. To co na wszelki wypadek zawsze dzwonić na… Czytaj więcej »

Nie zapomnijmy o jednym że ten DARMOWY parking który jest na zdjęciu pobudowal Maciej Luczak za czasów gdy był wiceprezydentem. Po tym jak Grzegorz Mackiewicz postawił płatne parkingi. Teraz rozmawiamy o czymś co jest proste w zrealizowaniu. pan Luczak jak mieliśmy okazję zauważyć miał to coś miał zmysł i miał wizję tego Miasta. Natomiast spójrzmy na to zdjęcie i co widzimy ano czegoś tu brakuje z lewej strony Panie Grzegorzu w zerowce u dzieci wyrabia się zmysł dopasowywania czego tu brakuje? No jeszcze raz proszę spojrzeć!!! Kostki brukowej z lewej strony tylko kostki gdyż obrzeża już są!!!

Wiceprezydent z nazwy zastepuje Prezydenta dziala w granicach i na podstawie pełnomocnictwa od tegoż, ma taki luz decyzyjny jak radni z Pis w radzie miasta lub poslowie cY senatorowie z PIS w Parlamencie. A Łuczak mial wizje taka ze przy pierwszej okazji spierdaczyl na lepszy stolek a jak chcecie sprawdzic ile ta wizja warta to zaproponujcie mu start na prezydenta … to sie przekonacie czy i za ile chce pracowac

Panie W…Spokojnie nie nerwowo prosze jeszcze raz przeczytac/przeanalizować Co Pan napisał ? już gotowy? Teraz prosze wyjść z domu po deszczu jest świeże powietrze znakomite by komórki zaczęły pracować spacer to najlepsza rzecz jaką można dziś zrobić przed snem proszę obejrzeć to Miasto dobrze je obejrzeć!!! A jutro wsiąść w autobus choćby do Zduńskiej Woli a może dalej? do Sieradza! po jutrze po objadku wsiąść w inny autobus i pojechać do Piotrkowa przy okazji oglądać wsie miasteczka wokół jak się zmieniły. Jak już wróci Pan z wycieczki radzę usiąść wygodnie w fotelu bo zapewne będzie to szok … I wrócić… Czytaj więcej »

Słownik sobie kup, wizjonerze…

Ty Kolego zapewne masz dużo czasu by kontrolować błędy gdyż zapewne jesteś na garnuszku obecnych władz Zatem nie próbuj odsuwać na dalszy tor tego co napisał ten człowiek i rzeczywiście obecna władza nie potrafi nawet placu zabaw zbudować na tak zwanym wielorybie na którym wychowały się pokolenia zjeżdżając z tej górki zimą Pan Prezydent zafundował nam zjeżdżalnie na linie jakby nie potrafił przesunąć owej o dwa metry w bok by była funkcjonalna i zimą i latem plac naprawdę fajny lecz mały szczegół zepsuł wszystko zresztą chyba nie odebrany gdyż wiszą ciągle taśmy wrócę do zdjęcia powyżej i podpowiem gdyż jak… Czytaj więcej »

Chcialbym Ciebie zobaczyć na stołku prezydenckim. Miałbyś tyle krytyki co obecni rządzący. Najlepiej ganić. Sport narodowy.

Taśmy wiszą, bo trawka była posiana.

Drogi gruntowe na Zatorzu to kiełbasa wyborcza. robione na szybko i bez wykonania wcześniej odwodnienia burzowego. Jak działa rok wyborczy na PO właśnie widać 🙂 Panika i strach u d… Na szczęście ludzie nie są głupi i widzą tę obłudę i wyborczy blichtr 🙂
Ulice trzeba było robić 10 lat temu gdy ludzie pisma pisali. Wtedy nawet odpisać się wam nie chciało. Teraz jak strach w oczach to się pochylacie nad problemami ludzi !!!
Takim cwaniaczkom podziękujemy już przy urnie.

Zawsze jak jadę do szpitala przejeżdżam przez szlaban i płace te 2 zł mam miejsce i nie narzekam.
Ale ze Pabianice to największa cebula woj.Lodzkiego to będzie płakac i że złamana noga 500m iść byle nie zapłacić.