Strona główna Nie przegap Pabianiczanin w nowej Fifie

Pabianiczanin w nowej Fifie

1
Maksymilian Rozwandowicz nie jest do siebie podobny
Maksymilian Rozwandowicz, zawodnik ŁKS, trafił do najpopularniejszej sportowej gry na świecie. Najnowsza odsłona rozgrywki miała w piątek premierę. 

Jak wiadomo Rozwandowicz to gracz Łódzkiego Klubu Sportowego, który jest beniaminkiem w piłkarskiej Ekstraklasie. Twórcy gry musieli uaktualnić ligę o łódzki zespół i jego zawodników.

Maksymilian ustawiony jest wyjściowym składzie ŁKS jako środkowy obrońca. Jego nota to 56 w 100-stopniowej skali. Wynik zdecydowanie zaniża ocena strzałów – 38. To nieco dziwne, bowiem wychowanek Włókniarza Pabianice strzelił w ostatnim sezonie pierwszoligowym 7 bramek. To niezły wynik jak na środkowego obrońcę. Pabianiczanin najlepszą notę uzyskał za warunki fizyczne (63) i tempo (62). Najlepszym zawodnikiem w ŁKS jest Dani Ramirez (66).
Dla porównania, obrońcy Legii Warszawa mają następujące noty – Artur Jędrzejczyk (74) i Igor Lewczuk (72). Twórcy gry nieco bardziej docenili środkowych obrońców drugiego beniaminka, którym jest Raków Częstochowa. Tomas Petrasek ma notę 68, podobnie oceniony został kolega z zespołu – Arkadiusz Kasperkiewicz.

Jeśli chodzi o wizerunek piłkarza z Pabianic to graficy z EA Sports nie za bardzo się wysilili. Rozwandowicz nie jest do siebie w ogóle podobny. Jak wiadomo, firma skupia się na doszlifowaniu wizerunku tych bardziej znanych piłkarzy.

Co na temat swojego udziału w Fifie mówi sam zawodnik?

– Niestety, nie jestem fanem tego typu rozrywki – przyznał szczerze. – Jedyne co wiem, to ze jestem i można mną grać.

Można grać i można nawet strzelić bramkę Barcelonie. Oczywiście na odpowiednim poziomie trudności.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułKoszykarze zaczęli sezon od wygranej
Następny artykułNajbardziej innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Super info