Strona główna Sport Piłka nożna Pabianiczanie zatrzymali Huragan

Pabianiczanie zatrzymali Huragan

0
Jakub Rozwandowicz

Grający w trzecioligowej Lechii Tomaszowie Mazowieckim Łukasz Bocian i Jakub Rozwandowicz wpisali się na listę strzelców w meczu ligowym.

Ich rywalem była ekipa Huraganu Morąg, która miała za sobą znakomite starcie w pierwszej rundzie ogólnopolskiego Pucharu Polski. Morągowianie pokonali bowiem grające w Ekstraklasie Zagłębie Lubin i zameldowali się w 1/16 pucharu.

Zajmująca drugie miejsce w tabeli trzeciej ligi Lechia sprowadziła jednak swoich przeciwników na ziemię, zwyciężając 3:1. Dwie z trzech bramek zdobyli wychowankowie Włókniarza Pabianice. Gola dającego remis 1:1 strzelił w 47. minucie Łukasz Bocia, . natomiast bramka Jakuba Rozwandowicza z 84. minuty ustaliła wynik meczu.

Zespół z Tomaszowa Łózkiego nadal walczy o awans do II. ligi. Aktualnie do prowadzącego Aleksandrowa Łódzkiego ma stratę dwóch punktów.