Strona główna Na sygnale Kryminalne Pabianiczanie wpadli w Piotrkowie

Pabianiczanie wpadli w Piotrkowie

0

Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mają na swoim koncie włamanie do hurtowni. Dwóch z nich to mieszkańcy Pabianic. 

14 listopada około godziny 4.00 rano dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednej z hurtowni na ulicy Wojska Polskiego. Na miejsce pojechali policjanci z wydziału patrolowego. Zauważyli dwa samochody jednocześnie wyjeżdżające z osiedla. Kierowcy Bmw i Skody na widok oznakowanego radiowozu przyspieszyli, więc funkcjonariusze postanowili ich skontrolować.

Kierujący Skodą zajeżdżał drogę policjantom próbując uniknąć zatrzymania. Po chwili mężczyźni byli już w rękach policjantów. Okazało się, że to 36-letni mieszkańcy Zgierza i Pabianic. Podróż 34-letniego pabianiczanina kierującego Bmw także zakończyła się w policyjnej celi. Podczas przeszukania pojazdów zatrzymanych stróże prawa zabezpieczyli narzędzia, które posłużyły przy włamaniu łomy, metalowe szczypce. W bagażniku były też  s

kradzione w hurtowni papierosy. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments