Strona główna Dzieje się Rozrywka Orient przy ul. Zamkowej 4

Orient przy ul. Zamkowej 4

4

Potwierdziły się nasze informacje. W pierwszej połowie grudnia w fabryce przy Zamkowej 4 otwarty zostanie nowy lokal – Shisha Club Sahara Pabianice.

W pomieszczeniach trwa właśnie remont. Wnętrze jest przemalowywane. Będzie podwieszony sufit z klimatycznym oświetleniem, nowe balustrady i kanapy obite tkaninami w orientalne wzory, na podłodze dywany. Klub będzie utrzymany w klimacie łódzkiego Shisha Sahara Club. I co najważniejsze, ma być bezpiecznie i komfortowo.

– Chcemy stworzyć nową jakość w Pabianicach. Zapewniam, że w klubie będzie selekcja prowadzona przez profesjonalną ochronę z doświadczeniem z najlepszych łódzkich lokali – mówi współwłaściciel nowej dyskoteki.

Shisha Club Sahara Pabianice będzie również czynne w dni powszednie, od godz. 15.00. – W tygodniu zapraszamy na kawę czy koktajl z przyjaciółmi. W weekend planujemy imprezy z przystępną muzyką. Na pewno nie będzie techno i ekstremalnych rytmów. Będzie dużo miejsc siedzących i spory wybór smaków do fajek wodnych – dodaje współwłaściciel.

Klub prowadzi rekrutację personelu. Poszukiwani są pracownicy do obsługi baru i sali. Więcej informacji na pabianice@sahara-club.com.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

HEHEHE Już to przerabiano ostatnio. Miała być selekcja i nie wpuszczanie w sportowych butach 🙂 a został bulder na kółkach nawet nie wywieszono karteczki 🙂

Robimy zakłady ile wytrwa? daję 14miesięcy.

po 2 miechach zrezygnują z selekcji żeby chociaż pół kompletu lokalu się zapołniło…

W takim stylu dokladnie tak będzie.

Ta techno być nie musi ale jeśli ma to być dyskoteka a nie sekta palaczy to w weekendy muzyka przynajmniej jak w tkalni inaczej bedzie dno .