Strona główna Styl życia Moda i styl OPIUME – firma z klasą i tradycją

OPIUME – firma z klasą i tradycją

0
Firma OPIUME, która powstała w latach 70-tych ubiegłego stulecia, jest firmą z tradycją i klasą. Działa niezmiennie od ponad 40 lat, co zawdzięcza głównie wiernej rzeszy swoich klientów.

Zawsze dbała o dobre relacje z klientem i jak podkreśla jej właściciel Henryk Raducki, naczelną dewizą było i jest dobro klienta, tak żeby z przyjemnością powracał na kolejne zakupy.

– Zawsze dbaliśmy o odpowiedni wybór towaru w rozsądnych cenach. Nigdy nie nastawialiśmy się na szybkie zyski i może z tego powodu przetrwaliśmy na rynku tyle lat. Jesteśmy wiodącą firmą w regionie. Dbamy o wyjątkowe, wyselekcjonowane i dobre zaopatrzenie w atrakcyjne towary zgodnie z aktualnymi trendami w tej dziedzinie mody. Zrezygnowaliśmy z tzw. masówki – mówi właściciel OPIUME.

W salonie jubilerskim przy ul. Pułaskiego 5 w Pabianicach w ciągłej sprzedaży zawsze była i jest biżuteria topowa z najwyższych półek mody i od uznanych artystów plastyków. Często przed przewidywanymi nowymi dostawami towarów organizowane są promocje, wyprzedające dotychczasowe kolekcje.

Aktualnie do końca maja w promocji są obrączki z 30% bonifikatą.W OPIUME sam zaprojektujesz swoje obrączki.

W ostatnim czasie firma OPIUME stworzyła własną wyselekcjonowaną kolekcję ponad 300 wzorów obrączek z najlepszych pracowni jubilerskich. Wyjątkową biżuterię można też kupić w drugim salonie w Bełchatowie (Plac Narutowicza 14).

– W naszych salonach zawsze klient znajdzie różnorodny towar w równie zrównoważonych cenach, po prostu na każdą kieszeń. Doświadczony personel w tej branży ze stosowną dla siebie klasą i kulturą osobistą i wspomnianym doświadczeniem zawodowym jest w stanie dobrze obsłużyć każdego klienta – zapewnia Henryk Raducki.

– Pracujemy aktualnie w trudnych czasach, nie mniej jednak zapewniamy wszystkie wymagane warunki bezpieczeństwa – dodaje właściciel.

Obserwuj OPIUME na: Instagramie, Facebook’u  i stronie internetowej, tam pojawiać będą się informacje o bieżących promocjach itp. przedsięwzięciach.

OPIUME

ul. Pułaskiego 5

tel. 535 293 300 i 535 293 360

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPolicja dopadła sprawcę rozboju z Żabki
Następny artykułUwaga kierowcy! Od poniedziałku duże utrudnienia na pabianickich drogach
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments