Strona główna Aktualności Oferty pracy w jednym miejscu. Na targach

Oferty pracy w jednym miejscu. Na targach

7
Szukasz zatrudnienia albo chciałbyś je zmienić? Za kilka dni w Pabianicach będzie możliwość zapoznania się z rozmaitymi ofertami w jednym miejscu. Powiatowy Urząd Pracy organizuje bowiem targi pracy. 

Kiedy i gdzie? W najbliższy czwartek (19 września) w hali sportowej przy ul. św. Jana 30-36. Potrwają one pięć godzin – od 12.00 do 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Udział w targach zapowiedziało wiele firm, wśród nich: Amazon, IKEA, DHL, Poczta Polska, Kilargo, Greek Trade, Sorting Group Poland, EL-PUK, Barbara Jaksa, zakład pracy chronionej Texpol, Human&Hunter, Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane Karolczak, Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane Lauer.

Swoje oferty pracy przedstawią również rozmaite instytucje: Urząd Miejski w Pabianicach, komendy powiatowe policji, straży pożarnej i straży miejskiej, Pabianickie Centrum Medyczne, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Cech Rzemiosł Różnych.

– Podczas targów osoby poszukujące pracy lub rozważające jej zmianę będą mogły zapoznać się z najnowszymi ofertami, porozmawiać z pracodawcami lub zostawić swoje CV – zachęca do uczestnictwa Anna Wiśniewska z PUP.

Będzie też okazja, aby uzyskać informacje na temat zatrudniania cudzoziemców – udział w wydarzeniu weźmie specjalizująca się w tej dziedzinie agencja. Porad w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę cudzoziemców udzielą pracownicy „pośredniaka”.

Ponadto w programie targów poradnictwo zawodowe oraz udzielanie informacji w zakresie Krajowego Funduszu Szkoleniowego, szkoleń i staży dla bezrobotnych, pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz refundacji kosztów zatrudnienia bezrobotnych.

REKLAMA
Poprzedni artykułPiknik na Lewitynie. W szczytnym celu
Następny artykułSzósta porażka z rzędu stała się faktem. Za tydzień przełamanie?
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I większość ofert to agencje pracy umowa zlecenie .A co do agencji (treść moderowana) radził bym omijać najpierw wzywają do biura żeby podpisać aneks do umowy i to w godzinach pracy po czym przez to zwalniają i cyk kara umowna 500 zł .

Oprócz może IKEA to reszta tych firm to firmy które proponują zarobki z przed 5-10 lat,
poczytajcie sobie opinie na temat tych firm w internecie i nie tylko, stracicie tylko swój czas idąc na te targi.

Ikea proponuję tyle co Amazon

Szkoda, że tylko do 17-tej.

Sami „najlepsi” pracodawcy szukających nowych niewolników za głodowe pensje.

Może nasi kandydaci na parlamentarzystów pójdą i zobaczą za ile się pracuje.

Tak rządzi dojna zmiana ! To koszty pracodawcy z 2018r. Jak w poprzednich latach, tak i w 2018 roku minimalne wynagrodzenie za pracę będzie większe, a więc i koszty pracodawców wzrosną. Nie zmienia się za to zasada, co do płatności składek ZUS, jak i podatku – to pracodawca jest płatnikiem tych należności, więc to jego obowiązek, z którego musi się wywiązywać. Kwota minimalnego wynagrodzenia w 2018 roku wyniesie 2100 zł brutto (czyli więcej o 100 zł brutto niż w roku poprzednim). Jeśli dodamy do tego składki (432,81 zł), to całkowity koszt pracodawcy w 2018 roku wyniesie 2532,81 zł (2100 zł… Czytaj więcej »