Strona główna Aktualności Komunikacja Od poniedziałku zamknięte skrzyżowanie Warszawskiej z Sikorskiego

Od poniedziałku zamknięte skrzyżowanie Warszawskiej z Sikorskiego

11
fot. komunikacjapabianice.pl

W związku z rozpoczęciem przebudowy torowiska w obszarze skrzyżowania ul. Warszawska/Sikorskiego 7 marca 2022 roku (poniedziałek) zamknięty został zjazd ze skrzyżowania w ul. Sikorskiego.

Ruch pojazdów poruszających się ul. Warszawską zostanie skierowany w ul. Nawrockiego, zaś pojazdy wyjeżdżające z ul. Nawrockiego będą zobligowane do skrętu w prawo. Dojazd do ulicy Sikorskiego będzie możliwy objazdem ulicami Warszawska – Partyzancka.

Wprowadzone zostaną również zmiany w trasach kursowania linii transportu zbiorowego.

Autobusy linii 1 z Dworca PKP pojadą bez zmian do ul. św. Jana, dalej objazdem ulicami: Partyzancką, Konstantynowską, Warszawską, Szewską, ks. P. Skargi, 20 Stycznia do Nawrockiego i następnie stałą trasą.

Z Waltera-Jankego dojadą natomiast bez zmian do ul. ks. P. Skargi, następnie pojadą objazdem ulicami: Nawrockiego, 20 Stycznia, Skargi, Bóźniczną, Konstantynowską do Partyzanckiej i dalej bez zmian do Dworca PKP.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. Waltera-Jankego: Konstantynowska / Warszawska, Skargi / 20 Stycznia,
  • kier. Dworzec PKP: 20 Stycznia / Skargi, Konstantynowska
Dodatkowo kurs linii 2 z godz. 5:10 z Waltera-Jankego do Podmiejskiej w dni powszednie zostanie przesunięty na godz. 5:05 (w celu umożliwienia przesiadki na linię nr 3 do Sikorskiego).

Autobusy linii T z Dworca PKP pojadą bez zmian do ul. Wiejskiej, dalej objazdem ulicami: Moniuszki, Kilińskiego, „Grota” Roweckiego, Nawrockiego do Warszawskiej i następnie stałą trasą.

Z Guzewa i Rzgowa dojadą bez zmian do ul. Rzgowskiej, dalej pojadą objazdem ulicami: Warszawską, Dobrą, ks. P. Skargi, Nawrockiego, „Grota” Roweckiego, Kilińskiego, Moniuszki i Szarych Szeregów do Dworca PKP.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. Rzgów: Kilińskiego / Moniuszki (NŻ), Grota-Roweckiego / hala sportowa, Grota-Roweckiego / os. Kopernika, Grota-Roweckiego / Nawrockiego, Nawrockiego / 20 Stycznia,
  • kier. Dworzec PKP: Skargi / Dobra (NŻ), Skargi / Nawrockiego, Nawrockiego / Bracka, Grota-Roweckiego / Gryzla, Grota-Roweckiego / Bugaj, Grota-Roweckiego / Kilińskiego

Ponadto zostają przesunięte godziny odjazdów linii T w dni powszednie, w celu zapewnienia przesiadek: z Guzewa z 6:31 na 6:16 oraz z CH Ptak Outlet z 9:43 na 9:54.

Przypominamy, że obowiązujące w Pabianicach bilety czasowe uprawniają do przesiadania się między autobusami MZK w oznaczonym czasie 40 lub 60 minut.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I żaden osioł nie postawił znaku na partyzanckiej ze droga beż wyjazdu . Tiry i osobówki wiedzaja i mają niespodziankę.

Czego się spodziewałeś przy takim planowaniu?

Osły kierowcy tirów to oglądają chyba filmy podczas jazdy, że nie widzą wielkich żółtych tablic ze zmianą organizacji ruchu. A osły kierowcy osobówek pewnie rozmawiają przez telefon.

Last edited 10 miesięcy temu by Maro

osły to znaków nie widzą, dzisiaj rano kupa osłów, pomimo zamknięcia skrzyżowania, znaków itd, waliła prosto z nawrockiego w sikorskiego po przejsciu dla pieszych- barany

Nie jest bez wyjazdu. Są po drodze jeszcze dwie ulice. Ośle.

Szkoda że nie można inaczej dużo osób jeździ do pracy autobusem linii 1 i co teraz jak nie dojeżdźa on do krańcówki przy tkaninach.

parakulos!

Ewa . Ja Cię odwiozę . Gdzie chcesz..
Tyle się mówi teraz żeby się wspierać i pomagać

A gdzie ta nasza szanująca się Policja.
Powinni tego trochę przypilnowac. I nie mówię o mandatach. Ostrzegać Tylko jak nie jeździć na pamięć. Ale mamy miszczow f1 i widzą wszystko.

Ale co . He he . Pod artykulem jest reklama hemoroidy stop. Weźcie sobie na te remonty i przejdzie Wam

Fotka, jakby wzięta z Ukrainy, taki stan tego przejazdu…