Strona główna Aktualności Z miasta Oceń jakość życia w mieście

Oceń jakość życia w mieście

5
Starówka - Centrum

Urząd Miejski w Pabianicach zaprasza mieszkańców do udziału w ankiecie, której wyniki zostaną wykorzystane do przygotowania nowej „Strategii Rozwoju Miasta Pabianice”. Będzie ona obowiązywać od 2015 do 2022 roku.
– Ankieta skierowana jest do wszystkich chętnych – mieszkańców, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych. Prowadzona od 11 sierpnia do 11 września. Pierwsza część dotyczy jakości życia mieszkańców – czy mieszkańcy uważają, że miasto się rozwija, jak oceniają stan edukacji, ochrony zdrowia, komunikacji czy zieleni, która część miasta wymaga pilnego remontu, co jest największym problemem społecznym i co największą szansą dla miasta. Ankieta bada też opinie lokalnych przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych z Pabianic – wyjaśnia Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta Pabianic.

Ankietę można wypełnić przez internet:

– jakość życia mieszkańców miasta Pabianice – link do kwestionariusza: http://www.ebadania.pl/962e9d2ab3d8d5aa

– jakość funkcjonowania organizacji pozarządowych na terenie miasta Pabianice – link do kwestionariusza: http://www.ebadania.pl/f865426e7a2783e4

– jakość prowadzenia działalności gospodarczej na terenie miasta Pabianice – link do kwestionariusza: http://www.ebadania.pl/fe54fbad4edfdc3e

Ponadto kwestionariusze dla mieszkańców, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych będą dostępne: w wersji WORD pliki do pobrania na www.um.pabianice.pl w aktualnościach, w wersji drukowanej w urzędzie miejskim, w Punkcie Obsługi Interesanta przy ul. Zamkowej 16 (parter).

Wypełnione kwestionariusze należy przesłać elektronicznie na adres  poi@um.pabianice.pl albo przynieść wydruk do Urzędu Miejskiego (Punkt Obsługi Interesanta – parter). Kwestionariusze badawcze wypełnione za pośrednictwem portalu ebadania.pl zostaną dostarczone automatycznie po zakończonym badaniu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No za rządów naszego Pre… żyje nam sie wspaniale jest ciepło lewityn spuszczona woda basen zamknięty Przyjaciel Prezydenta dyrektorem Wszystkie Spółeczki od prezesa do Sprzątaczki rozdane BStR

Miasto się rozwija jak asfalt na Zamkowej.

To miasto się nigdy nie rozwinie ponieważ jest zbyt blisko Łodzi. Przemysł w P-cach leży i kwiczy. Gdyby nie Aflopa, Phillips i Polfa to byłoby to zupełnie wymarłe miasto. Tutaj nie dzieje się kompletnie nic ciekawego. Życie w tym mieście to wegetacja, a zarobki poniżej godności normalnego człowieka.

Dramat to bezrobocie. Osoba po studiach może pracować co najwyżej w markecie. Jeśli ma szczęście to znajdzie lepszą pracę, ale za najniższą krajową. Ludzie uciekają z Pabianic. Drugim aspektem jest brak dostępu lub wielce utrudniony dostęp do bezpłatnych Orlików dla dzieci – wzorem np Rzgowa, gdzie cała hala jest za darmo do dyspozycji dzieci, młodzieży i dorosłych. Trzecia sprawa to opieka nad dziećmi (żłobek, przedszkola). Funkcjonuje błędne koło. Kobieta nie może iść do pracy, gdyż ma dzieci na wychowaniu. A gdy chce znaleźć pracę i oddać dzieci do żłobka/przedszkola, to okazuje się, że pierwszeństwo mają osoby pracujące… więc trzeba iść… Czytaj więcej »

To Miasto jest piękne cudowne urodziłem się tutaj tylko przez naszego Prezydenta Grzegorza nie doceniane co to jest ja się pytam że żadna gazeta nie pisze o tym że mamy nowego Naczelnika wydziału komunikacji kolegę Prezy..Z BSR ?…co się dzieje Grzegorzu że wszystkie spółki są obsadzone przez BSR zaprzecz ? proszę zaprzecz !!!? dlaczego sie nie rozwijamy ZADAJMY SOBIE TROSZKĘ TRUDU I POSZUKAJMY W NECIE nie w gazetach naszych w Necie Pozdrawiam Myślących