Strona główna Aktualności Polityka Nowy skład zarządu powiatu pabianickiego. Są niespodzianki

Nowy skład zarządu powiatu pabianickiego. Są niespodzianki

12

Znamy pełny skład zarządu powiatu pabianickiego. Starostą pozostaje Krzysztof Habura. To jego czwarta kadencja.

Wicestarostą będzie dotychczasowa członkini zarządu – Gabriela Wenne – Błażyńska. Członkami zarządu będą: Robert Kraska (szef SLD w powiecie), Jacek Wróblewski (PO) oraz Henryk Brzyszcz (ustępujący burmistrz Konstantynowa Łódzkiego).

– Mimo tego, że to czwarty wybór też odczuwałem emocję – mówił, chyba z kokieterią Krzysztof Habura. – Bardzo liczę na to, że przez najbliższe 5 lat będziemy działali, aby w naszym powiecie dobrze się działo. Deklaruję, że przyłożę wszelkich starań, aby ten okres był właściwie oceniany.

Za Krzysztofem Haburą głosowało 16 radnych. 5 było przeciw, a 2 wstrzymało się od głosu.

Przewodniczącym rady powiatowej pozostaje Florian Wlaźlak. Głosowało za nim 22 radnych. Sam zainteresowany nie wziął udziału w głosowaniu.

– Nie ukrywam, że ze wzruszeniem przyjąłem ten wynik głosowania. Chciałem podziękować prezydentowi, który przekonał mnie żeby kandydować. Dziękuję wyborcom. Z jednakową sympatią i zrozumieniem będą prowadził obrady – powiedział Wlaźlak.

Jego zastępcami będą: Arkadiusz Jaksa i Henryk Gajda. PIS zgłosił do głosowania Waldemara Flajszera. Działacz PiS jednak nie zasiądzie w prezydium.

 

 

 

12
Dodaj komentarz

1600
6 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
grubas

Nowy skład rady powiatu, nowe twarze, nowe pomysły na zarządzanie. To idzie młodość, nowość, innowacja. Obleśne betonowe facjaty!

Vivo

A patrzyłeś dziś w lustro na swoją obleśną betonową facjatę? :V

grażka

Płosze płosze..mój dłogi…66 lat sama młodość…i uczciwość

Ewa

Jakie niespodzianki, wiecznie te same ryje ta sama klika …..

MAJA

W sumie jest mi obojetne kto gdzie i z kim. Niestety obawy komentujacych sie potwierdzaja. Znowu Habura zachowuje sie jak pan na wlosciach. Wszystko mu wolno. Wroblewskiemu nie dali zaufania wyborcy ale i tak wciagniety zostal na stolek bo swoj. Po co wiec wybierac?

Pabianiczanka

Nie tylko Wróblewskiego nie zaufali. Wenne do rady się nie dostała a w nagrodę taka fucha. Szok i niedowierzanie.

grażka

Jednak jest sporo zamieszania….znajomi i zaprzyjaźnieni sołtysi Henryka już wcześniej ogłosili : „Heniek został starostą… ” A to dopiero ktoś Henryczkowi szpasa wywinął. Pewnie myślał,że z Platformą dalej zajedzie…no to się Hendryczek przeliczył…sołtysi także ;P

Makrela z Makaronem

„Ponad podziałami dla Pabianic” : ))))) Buahahahahaahaha. Dlaczego wy jesteście tak naiwni ludzie? Zafundowaliście wszystkim (i sobie też) stagnację i regres na kolejne 5 lat! NIC SIĘ NIE ZMIENI! Bo im na zmianach nie zależy! Komu ma zależeć? Wlaźlakowi? Haburze? Ważne, że wlatują do ich kieszonki setki tysięcy!!!!! Eh, ludzi… Lubicie żyć w takim grajdole to żyjcie dalej

Moderator

Makrela z Makaronem polana żółcią nienawiści jest nie do strawienia! A jeszcze dodatkowo doprawiona jadem zazdrości, że to nie jej wlatuje kasa do kieszonki….

Tołdi

Też lubisz lizać tort przez szybę? To gratuluję. Tylko umyj ją potem

YaGo

Wyprowadzasz się ? Nareszcie !

Ananke

Czy to prawda, że nijaki Rządziński z Lutomierska przeszedł na stronę KC PO w zamian za objęcie funkcji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej??? Masakra! Swoją drogą w sejmie krzyczą o zdradzie i nepotyzmie (a najwięcej nijaki PObudka!), a sami robią dokładnie to samo! Nie chcecie tego? To napiszcie ustawę, że za przejście do innego klubu lub usunięcie z niego traci się mandat i osoba następna z listy wchodzi! Skończy się ta polityczna prostytucja!