Strona główna Aktualności Biznes Nowość w Carrefour. To pierwszy taki sklep w Polsce

Nowość w Carrefour. To pierwszy taki sklep w Polsce

17
22 stycznia planowane jest otwarcie sklepu sportowego Decathlon Basic. Co ciekawe, sklep będzie funkcjonował w hali sprzedażowej hipermarketu Carrefour. 

To pierwszy w Polsce przykład współpracy sieci handlowej oraz sportowej przy formacie store-in-store, który pozwoli na zapewnienie dostępu do oferty Decathlon w mniejszych miastach.

Decathlon Basic zajmie jedynie 180 metrów kwadratowych. W porównaniu np. ze sklepem Martes Sport w Tkalni, jest to niewielka powierzchnia. Jak podaje biuro prasowe sieci, klienci testowego sklepu znajdą ponad 2 tysiące artykułów sportowych z najpopularniejszych dyscyplin.

– Partnerstwo biznesowe z marką Carrefour to odpowiedź na zmieniające się trendy konsumenckie – tłumaczy Paweł Krawczyk, lider ekspansji i rozwoju w Decathlon Polska. –Nasza współpraca pozwoli klientom zaoszczędzić czas, gdyż w jednym miejscu znajdą zarówno produkty spożywcze, jak i ofertę sprzętów sportowych bardzo dobrej jakości. Póki co projekt ma charakter testowy, ale nie wykluczamy dalszego rozwoju tego konceptu – dodaje Krawczyk.

Godziny otwarcia sklepu:
od poniedziałku do soboty: 7:00-22.00
niedziele handlowe 10:00-18:00

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Myślę że skorzystam więcej takich pomysłów.

Fajnie

To może być dobra komitywa bo Quechua to niezłe ubrania na co dzień i do turystyki z rozsądne pieniądze 🤔😏.

Aligancko😎

Ile razy w ciągu roku przeciętny Kowalski odwiedzi taki sklep ?
Ten w Tkalni też cieńko przędzie.

Nie twój interes kolego malinowy.

Nie martw się dadzą sobie radę a jak nie to naprawdę nie problem dla „przeciętnego Kowalskiego”.

Taki przeciętny, co woli oglądać TVP zamiast wyjść pobiegać, popływać, pojeździć na nartach, na rowerze, na hulajnodze, pospacerować z kijkami lub bez, to zero razy.

Co ma do tego TVP? To już jest paranoja. A sam pomysł ze sklepem super 💪

Myślę, ze ten oglądający tvn częściej biega. Karol oh

do czego „pijesz”, nie podoba ci się pomysł czy tak po prostu lubisz sobie posmęcić , bo narzekanie masz w genach

Kiedyś w tym budynku był niezły sklep sportowy. Jako małolat za 200 zł wyciągnąłem tam buty do kosza sygnowane logiem Golden State Warriors (w czasach sprzed ich dominacji w NBA). Wytrzymały ponad 3 lata mocnego męczenia ich w hali na asfalcie. Były też porządne ochraniacze, skakanka z rzemienia (de facto dożywotnia). Teraz polskiego sklepu już nie ma. Jest francuski, który dzięki optymalizacji kosztów, cenom transferowym i paru innym trikom płaci w Polsce szczątkowe podatki i nabija kabzę kilku Francuzom, zamiast kilku Polakom. A ich buty wytrzymają maks. sezon i nadają się do śmietnika. Taka Polska właśnie i Polacy przy okazji.… Czytaj więcej »

„Taka Polska właśnie i Polacy przy okazji” przeczytałeś to przed opublikowaniem, przecież to masło maślane, kompletna brednia. Polskę definiują, tworzą Polacy nie przy okazji Polacy zamieszkują ten teren zwany Polska.😂🤣🤦

Masło maślane to pleonazm, nie brednia. Brednie za to wypisujesz. Polskę tworzy jeszcze wiele innych nacji, w tym ostatnio jakieś 1,5-2 mln. Ukraińców, Niemcy, Białorusini, czy nawet Tatarzy i tak dalej. Za to Polacy, to naród, którego co najmniej kilkanaście milionów przedstawicieli żyje poza Polską. W ten sposób nie wychodzi masło maślane, gdyż mówienie o Polsce, nie oznacza mówienia tylko o Polakach i na odwrót. Ale chciałeś się na siłę czepić i zabłysnąć, szanuję i doceniam.

Pomiędzy masło maślane a brednią jest przecinek.🤣🤣. Polska uważana jest za przykład kraju jednonarodowościowego. Zgodnie z przeprowadzonym w 2011 roku spisem ludności, spośród 38,5 miliona mieszkańców, przynależność do mniejszości narodowych zadeklarowało mniej niż pół miliona, a więc nieco ponad 1%. Obecnie, zgodnie z przepisami, polscy urzędnicy uznają w Polsce 9 mniejszości narodowych. Są to Białorusini, Czesi, Litwini, Niemcy, Ormianie, Rosjanie, Słowacy, Ukraińcy i Żydzi. Oprócz nich, Ustawa uznaje 4 mniejszości etniczne: Karaimi, Łemkowie, Romowie i Tatarzy. Tak, te mniejszości etniczne mają wpływ co się w Polsce sprzedaje i gdzie.😂😂🤔 Tak dla uzupełnienia danych: Urząd do Spraw Cudzoziemców: dane z 14.12.2021.… Czytaj więcej »

Last edited 3 miesięcy temu by Aerospace

Tak tak, kiedyś było lepiej, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.
Widocznie polski sklep sprzed parunastu lat nie miał takich zysków by się utrzymać to i zniknął.
Globalizacja i optymalizacja kosztów jest wszędzie, zamiast narzekać proponuję zmienić mentalność i ten fakt zaakceptować.
Nikt nikogo nie zmusza do kupowania w Decathlonie, jeśli chcesz możesz poszukać i zaopatrywać się w „polskich” sklepach stacjonarnych albo allegro.
Tylko potem nie narzekaj, że „Polaczek” Cię oszukał, nie uznaje reklamacji albo nie można się z nim skontaktować.
Wszystko jest kwestią wyboru, możesz nawet protestować pod Carrefour’em z banerem „STOP nabijania kabzy kilku Francuzom”

Jakie są koszty takiej reklamy