Strona główna Aktualności Z miasta Nowe stanowisko w ratuszu. Takiego specjalisty jeszcze nie było

Nowe stanowisko w ratuszu. Takiego specjalisty jeszcze nie było

21
Urząd Miejski w Pabianicach prowadzi nabór na posadę głównego specjalisty ds. energetyki. Będzie to samodzielne stanowisko podlegające bezpośrednio pod prezydenta miasta. 

Jak informuje rzecznik prasowy ratusza, zatrudnienie osoby ze specjalistyczną wiedzą z tego zakresu narzucają przepisy unijne.

– Nowelizacja ustawy Prawo energetyczne i Prawo Ochrony Środowiska, nałożyły na samorządy nowe obowiązki związane z realizacją programów ochrony środowiska, gospodarki niskoemisyjnej oraz planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe – mówi Aneta Klimek.

Zakres obowiązków w ogłoszeniu został wyliczony aż w 16 punktach, to m.in. analiza stanu gospodarki energetycznej miasta, stymulowanie działań energooszczędnych w jednostkach organizacyjnych, przygotowywanie planów termomodernizacyjnych, analiza i aprobata umów na dostawę ciepła, energii elektrycznej i gazu czy stymulowanie działań energooszczędnych w jednostkach organizacyjnych.

Wymagania niezbędne do ubiegania się o tę posadę to wykształcenie wyższe w zakresie
energetycznym, inżynierii środowiska, ochrony środowiska lub pokrewne z obszaru
nauk technicznych lub podyplomowe w ww. zakresie, co najmniej 2-letni staż pracy na stanowiskach związanych z planowaniem energetycznym lub zarządzaniem energią, co najmniej 4-letni staż pracy lub wykonywanie przez co najmniej 4 lata działalności
gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.

Dokumenty rekrutacyjne należy składać do 30 marca do godz. 12.00 w urzędzie miejskim. Szczegóły ogłoszenia można znaleźć TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zgłaszam kandydaturę pewnego wybitnego fachowca z bogatym doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży prądu samorządom, które piastował w spółce skarbu państwa. Lepszego ze świecą szukać.

Ze szczególnym uwzględnieniem energii geotermalnej 😁

Po co składać jak i tak już wybór nastompił i duszek z szafki prezydenta wylezie i będzie długo i szczęśliwie sobie żył.

„Dla mądrych jest zawsze dobry czas. A kiedyż będzie dla uczciwych? Sza, panie…, oni mają niebo, po co im dobre czasy.”

Idealne stanowisko dla Pana Ciebiady 🙂

to zmartwię cię jeszcze bardziej bo by faktycznie miał byś dzisiaj termy i koszty ogrzewania mniejsze it. A sprawdz sobie kto wtedy siedział za biurkami a do dzisiaj jeszcze sporo ich siedzi w ZEC i komu przytakują. Byli by bezrobotni wiec trzeba było z Ciebiady debila zrobić. Posadki zadrżały i dawaj szukać dziury w całym zeby wszystko odkrecić bo gdzie on i jego dzieci znajda prace

A można prosić po polsku ?

Łódź miała mieć też termy i nie wypaliło.
Tańsze ogrzewanie dzięki termom? Tańsza ciepła woda w pozyskaniu jej to owszem, ale dla mieszkańcow byłaby droższa. Jeszcze nie spotkałem się, żeby dzięki termom obniżono koszty ogrzewania

Jasne, jasne, geotermia już cały Toruń ogrzewa i kasy ciągle mało.

Ja znam takiego specjalistę od wszystkiego , ale on urzęduje na św. Jana ,

już dawno wiadomo kto to będzie po jedynie słusznej linii panującego nam jaśnie rezydenta

Zacznij pisać po polsku, albo przestań pić.

Miałka i słaba ta odpowiedź.

To nie odpowiedź. Po prostu chciałbym przeczytać, co zarzuca się prezydentowi, bez szczególnego wysiłku.
Przy okazji dziwi mnie, że analfabeta wie lepiej, jak zarządzać miastem.

Ja bym zwrócił uwagę na poprawność zawieszenia flagi Ukrainy widocznej na zdjęciu Urzędu Miejskiego

To raczej barwy Pabianic.

To jest flaga Pabianic.

Potrzebny jeszcze specjalista od flag….

A może to nie flaga Ukrainy tylko Pabianic?
Jak czytam komentarze pod poszczególnymi artykułami to ciągle wszystko jest źle. Miasto nie robi nic – źle, zaczyna działać – jeszcze gorzej. Szukanie dziury w całym, nawet do flagi ktoś się przyczepi.
Mam nadzieję Marcin, że nie jesteś mieszkańcem Miasta Pabianice bo źle o Tobie by świadczyło, gdybyś nie znał barw swojego Miasta. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🙂

Faktycznie nie jestem z Pabianic i jak zauważyłem jeszcze dużo muszę się uczyć zwłaszcza co do barw danego miast. Bardzo przepraszam za swój pochopny komentarz bardziej związany z ostatnią sytuacją wspierania Ukrainy. Jeszcze bardzo raz przepraszam. Pewnie to rzadkość ale warto przyznawać się do błędu. A Pabianice dość fajne miasto i moim zamiarem nie była krytyka.

Czyli to taki stymulator elektryczny będzie ?