Strona główna Styl życia Niezapomniane urodzinki pełne wrażeń? Tylko w Strefie Ruchu

Niezapomniane urodzinki pełne wrażeń? Tylko w Strefie Ruchu

0

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko wraz ze swoimi przyjaciółmi spędzi ten wyjątkowy dzień w atmosferze świetnej zabawy, atrakcji i wielu uśmiechów, Klub Fitness i Szkoła Tańca Strefa Ruchu z pewnością spełni oczekiwania zarówno Twoje, jak i małego jubilata.

– Choć na co dzień jesteśmy miejscem, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli dbają o swoją aktywność fizyczną, w weekendy nasza Strefa zamienia się w przestrzeń dedykowaną przede wszystkim najmłodszym – mówi Ewa Chylińska, współwłaścicielka Strefy Ruchu. – To właśnie w naszych salach dzieją się rzeczy bajeczne. Konkursy, zabawy, piniata, malowanie buzi i wiele, wiele dodatkowych atrakcji. Wszystko po to, by ten wyjątkowy dzień, jakim są urodziny, cieszył naszych najmłodszych gości jeszcze przez długi czas.

Decydując się na przyjęcie urodzinowe w Strefie Ruchu, do wyboru mamy trzy pakiety. To pakiet Mini, Maxi oraz Fluo.

– Nasza oferta została tak przygotowana, by rodzice mogli zdecydować, jak długo ma trwać zabawa urodzinowa i jakie atrakcje ma zawierać. Naszym klientom zdecydowanie do gustu przypadł pakiet Fluo, podczas którego dzieci wraz z animatorami m.in. przeprowadzają eksperymenty, a także korzystają z Fun Floor, czyli podłogi interaktywnej. Ta atrakcja to prawdziwy hit wśród dzieci, który robi furorę na każdym przyjęciu urodzinowym.

Urodziny dla małego piłkarza? A może dla małej wielbicielki kucyków? Wystrój urodzinowej sali w Strefie Ruchu z pewnością zachwyci jubilata.

– Dbamy o każdy szczegół urodzin, które organizujemy. Jako mama doskonale wiem, jak ważny dla dzieci jest efekt WOW, a my lubimy zaskakiwać – dodaje Ewa Chylińska. – Co ważne w Strefie Ruchu mamy osobne szatnie dla dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Wszystko z myślą o naszych najmłodszych gościach, by ten dzień był wyjątkowy i komfortowy pod każdym względem. Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością opowiemy o szczegółach naszych przyjęć urodzinowych.

Klub Fitness i Szkoła Tańca Strefa Ruchu
ul. Warszawska 7/9 Pabianice
kontakt:
tel. 537 294 537
email: biuro@strefa-ruchu.com

REKLAMA