Strona główna Dzieje się Nasz człowiek jedzie na olimpiadę

Nasz człowiek jedzie na olimpiadę

1

Pabianiczanin Piotr Cieśla będzie kibicował polskim sportowcom podczas XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang w Korei Południowej. 

Piotr wziął udział w konkursie organizowanym przez Orlen i wygrał wyjazd. Firma rozdała tylko cztery vouchery na całą Polskę. Na czym polegał konkurs? Uczestnicy musieli zbierać punkty przez aplikację mobilną za tankowanie paliwa Verva. Oczywiście w rywalizacji mogli pomagać znajomi kierowcy.

Piotr Cieśla jest harcerzem (9 PDW Diamir) i współpracownikiem redakcji EPAinfo.

Olimpiada odbędzie się  w dniach 9-25.02.2018.

Nagroda o wartości 47 693 zł obejmuje: przelot samolotem, klasa economy dla 1 osoby na trasie Warszawa-Seul-Warszawa; transfer z lotniska w Seulu do miejsca zakwaterowania i z miejsca zakwaterowania na lotnisko w Seulu, oraz z miejsca zakwaterowania na obiekty zawodów; zakwaterowanie – 7 noclegów w pensjonacie/hotelu (min. 3* wg. standardów południowokoreańskich) z wyżywieniem zapewnionym w ramach opłaty za dobę hotelową (tj. śniadanie), a na pozostałe posiłki w ciągu dnia dietę z tytułu zagranicznej podróży do Korei Płd. tj. 40 euro/dziennie; nie mniej niż 10 biletów na zawody, w tym bilet na Ceremonię Zamknięcia XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018; ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą oraz w kraju, ubezpieczenie NNW, OC oraz ubezpieczenie bagażu podczas przelotu; elementy oficjalnego stroju Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej PyeongChang 2018. Uzupełnieniem vouchera jest nagroda pieniężna w wysokości 5299,20 złotych na zapłatę podatku.

 

1
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bartekpawel

Piotr Cieśla leci na igrzyska olimpijskie, nie na olimpiadę. Wbrew powszechnemu mniemaniu jest to spora różnica.