Strona główna Aktualności Z miasta Nastolatkowie z ul. Nawrockiego zostali namierzeni

Nastolatkowie z ul. Nawrockiego zostali namierzeni

25

Straży miejskiej udało się ustalić personalia chłopców, którzy uszkodzili przystanek na ul. Nawrockiego i tłukli na jezdni butelki.

Dane nastolatków udało się zdobyć po publikacji nagrania w mediach. Sprawcy dewastacji są niepełnoletni i będą sukcesywnie wzywani do komendy wraz z rodzicami.

Komendant straży miejskiej zapewnia, że młodzieńcy odpowiedzą za swoje zachowanie.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

jacy chłopcy? Nie bójmy sie napisać przestępcy, zwyrodnialcy, gnoje….

Zamontowano kamery monitoringu aby zapobiegać wandalizmowi w mieście . Wszystko wskazuje że strażnicy nie reagują od razu kiedy dochodzi do burdy w mieście tylko spokojnie kibicują przed ekranem a później apelują o wskazanie sprawcy. Tyle że to co miało być ochronione zostało rozpieprzone. I czuj się tu bezpiecznie. Kiedy będziesz bity czy okradany nie licz na szybką pomoc z monitoringu.

Jeśli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i nie potrafisz myśleć to ponownie do szkoły ponownie trzeba się udać i przebrnąć przez te 8 klas ponownie aż się człowiek nauczy xd

To raczej ty paniusiu przeczytaj to jeszcze raz udało się ich namierzyć dzięki opublikowanym nagraniom

Dzięki nagraniu z MONITORINGU udało się ich namierzyć. Właśnie po to samo to zainstalowano kamery. I spełniły swoją rolę. To, co zostało zniszczone będzie naprawione dzięki MONITORINGOWI. Sprawcy zostaną ukarani dzięki MONITORINGOWI.

odpowiedziala mądra Alicja.

Bo oni są od pilnowania skrzynki elektrycznej i wpisywaniu mandatów za parkowanie . A gdy nikt nie podpier sąsiada to jedzą z rodziną na zakupy i inne .

Straż Miejska nie pracuje w nocy…

Brawo i dziękuję !!!.

do obozu pracy na pół roku bez wynagrodzenie. Nie po to płacę podatki, by mijać się z taką dziczą na ulicy. Nie umieją się dostosować do cywilizacji ich otaczającej to zesłać ich w rejony na ich poziomie mentalnym.

Dołączam się do tej opinii.Popieram.Myśle tak samo.Lubię takie wypowiedzi.

Powinniśmy poznać nazwiska tych „”chłopców” bo dzisiaj burdelu na ulicy a jutro kogoś pokroją taką butelką. Dlatego warto jest znać tych kolesi z nazwiska. Im też będzie fajnie.

Ukamienować

Rodzice powinni zapłacić co do grosza nie tylko za szkody ale również za każdą minutę pracy służb zaangażowanych do czynności w tej sprawie.

Skoro te „dzieci” reprezentują taki rynsztok to co reprezentują sobą ich rodzice… Dramat!

Od razu poznać , że Alicja to wykształcona osoba po podstawówce.
A może i nie bo w tych pouczeniach zabrakło znaków interpunkcyjnych. To pani Alicjo kropki , przecinki i inne znaki używane w języku polskim.

Przygarniał kocioł garnkowi. 😁😁😁

pisze na twoim poziomie abyś mógł zrozumieć co pisze a nie znowu czytanie bez zrozumienia XD ciężko pisać ale cóż i tak nisko trzeba się zniżyć żeby ktoś zaczął czytać ze zrozumieniem . Pozdrawiam

Nawet nie potrafisz odpisać pod komentarzem. Zapytaj taty może ci podpowie lub nauczy. Ale pewnie już za późno 🙂

Taki bełkot o wpół do dziesiątej to raczej do dwunastej nie doczekałaś. Nie pytaj taty bo pensjonat w jest taka m samym analfabetą, jak ty.

Po pierwsze dla tych co wręcz rządają żeby Straż Miejska interweniowała w nocy to nie ma takiej możliwości ponieważ pracują od 6 do 22. Po drugie jeżeli gnoje są niepełnoletni odpowiadają za nich rodzice lub opiekunowie prawni i ta sprawa powinna trafić do sądu. Sąd powinien ukarać gówniarzy przydzieleniem kuratora sądowego rodzice i opiekunowie prawni powinni za tego kuratora zapłacić. Do tego posprzątać osiedle na własny koszt.

z krainy Panianic hahahaa

Pabianicka Policja nakryła nielegalne stado zjaranych Jeży. Grozi im do 6 miesięcy pozbawienia wolności. policjantom oczywiście.

komendant straży miejskiej to sobie może obiecywać! on nie ma możliwości sobie obiecywać. tymi zwyrolami powinien zająć sie prokurator, policja i sąd!

Żałuję, że nie spotkaliśmy ich na swojej drodze 😉