Strona główna Sport Piłka nożna Nasi strzelają w sparingach

Nasi strzelają w sparingach

0

Pabianiczanie imponują formą strzelecką w meczach sparingowych swoich III- i IV-ligowych drużyn.

Wicelider III ligi łódzko-mazowieckiej Lechia Tomaszów Mazowiecki pokonał dziś 3:1 (2:0) lidera III ligi dolnośląsko-lubuskiej – Górnika Wałbrzych. Wynik spotkania w 10. min otworzył wychowanek pabianickiego Włókniarza Jakub Rozwandowicz. Niespełna kwadrans później na 2:0 podwyższył jego młodszy brat – Maksymilian. W spotkaniu wystąpił także były piłkarz PTC Pabianice – Krystian Kolasa.

Z kolei w Częstochowie z IV-ligową Polonią Poraj mierzyła się 14. po jesieni drużyna III ligi łódzko-mazowieckiej, Warta Działoszyn. Mecz 3:2 wygrała drużyna z województwa łódzkiego. Do przerwy był remis 2:2, do którego doprowadził wychowanek PTC – Michał Stasiak.

Prawdziwą kanonadę strzelecką zaprezentowali gracze IV-ligowego Zawiszy Rzgów. Podopieczni pabianiczanina Jacka Włodarczewskiego na boisku ChKS Łódź rozbili znajomego z ligi – LKS Rosanów aż 7:3, chociaż do przerwy było 1:1. Do imponującej liczby bramek swoje cegiełki dołożyli pabianiczanie – Łukasz Wiśniewski i Piotr Grzejdziak, którzy zdobyli po 1 golu. Jedno trafienie zanotował też inny były gracz Włókniarza Pabianice – Artur Kulik. Ponadto w spotkaniu z pabianiczan wystąpili: Krystian Wawrzyński i Mateusz Klimek.