Strona główna Aktualności Z miasta Nareszcie. Koniec z dziurami w jezdni

Nareszcie. Koniec z dziurami w jezdni

4

Mieszkańcy ul. Smugowej (i nie tylko) mogą odetchnąć z ulgą. Właśnie zakończył się remont drogi i zdjęto znaki zakazujące wjazdu.

Ulica była w opłakanym stanie. Nie pomagało tymczasowe uzupełnianie ubytków w jezdni, dlatego prezydent Grzegorz Mackiewicz zadecydował o włączeniu tego odcinka drogi do harmonogramu remontowego.
Prace zostały opóźnione przez unieważnienie pierwszego przetargu. Za drugim razem się udało i już kierowcy mogą jeździć po równym asfalcie.

Przypomnijmy, że trwa też remont ulicy Siennej. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Obiecywał Berner, obiecywał Dychto, a zrobił Mackiewicz. Dziękujemy!

Dychto spłacał szpital, długo i mozolnie. Jak niewiele zostało pojawił się Grześ i teraz chce odcinać kupony

No w ilości obietnic to grzesia nikt nie przebije 🙂

Jeśli chodzi o samochody to rzeczywiście bardzo dobrze się stało. Szkoda tylko że nikt nie pomyślał przy okazji o pieszych, zwłaszcza zaprowadzających dzieci do przedszkola na ul. Mokrą, bo przejście dla pieszych znajduje się przy wyjeździe z ulicy Smugowej w ul. 20 Stycznia, a przy bloku ul. Smugowej 3/9a chodnik w pewnym momencie się kończy. Pozostaje zatem albo przekraczanie jezdni ul. Smugowej w miejscu wyjątkowo niebezpiecznym tj. na zakręcie ul. Smugowej przy wjeździe w ul. Mokrą albo przejście krawężnikiem znajdującym się przy ul. Smugowej, co dla 3 – letniego dziecka jest troszkę utrudnione. No ale przecież zawsze można podwozić dziecko… Czytaj więcej »