Strona główna Na sygnale Kryminalne Napad na kiosk na Piaskach

Napad na kiosk na Piaskach

7

Dwaj młodzi mężczyźni wybili szybę w kiosku przy ulicy Wiejskiej i skradli towar wystawiony na witrynie. Uciekli taksówką.

Dziś około godz. 8.30 dwóch mężczyzna (20 i 22 lata) napadło na kiosk. Złodzieje wybili szybę i ukradli papierosy oraz napoje energetyczne o wartości 300 złotych. 77-letnia kioskarka próbując ich powstrzymać została ranna w ręce. Ma rany cięte od szkła.

Po rabunku mężczyźni uciekli w stronę ulicy Ludowej, gdzie czekała na nich czarna taksówka. O całym zajściu dyżurnego policji poinformował jeden z mieszkańców pobliskiego bloku, który widział rabunek. To on opisał sprawców.

Po kilkudziesięciu minutach podejrzani byli już w rękach policji. Po błyskawicznej akcji zostali zatrzymani na ulicy Świętokrzyskiej przy Orlej. Jeden z zatrzymanych miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. W sprawie zostanie przesłuchany również taksówkarz.

REKLAMA
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy to nie jest przypadkiem skrzyżowanie Świętokrzyska Orla a nie jak napisal portal Moniuszki?

Tak, dzięki za czujność 🙂

Jak zachowują się jak gówniarstwo to jaja ogolić i do przedszkola.

nie dość że marne grosze są na kiosku to jeszcze napad. dobrze że jej nie wypatroszyli dla nędznych papierosów :/ uszanowanie dla ludzi którzy powiadomili Policję

michau1980 uszanowanie dla ludzi ktorzy powiadomili policje ?? to przeciez zwykly frajer jest 😀

Zwykły frajer bo zawiadomił policję o tym iż okradziono kiosk i zaatakowano niewinną starszą kobietę? Ona mogła tam nawet paść na zawał, frajerami nazwałbym tych którzy to zrobili. Ale widać, że jesteś prawilnym gościem który jebie policje na 100% :v

Za taką akcje kara powinna być jedna. Strzał ostrzegawczy w tył głowy. I były by dwa chwasty mniej.