Strona główna Dzieje się Nagrodzeni sportowcy, trenerzy i działacze (ZDJĘCIA)

Nagrodzeni sportowcy, trenerzy i działacze (ZDJĘCIA)

0

Dziś podczas Powiatowej Gali Sportu 2017, uroczyście wręczono wyróżnienia i nagrody pieniężne dla sportowców z Pabianic i okolic.

Podczas uroczystości oprócz wyróżnień i nagród mogliśmy obejrzeć występ zespołu z MDK-u – „Dobry Squad” oraz specjalnie przygotowany pokaz grupy zawodników z Klubu Sztuk Walki „Azja” z Pabianic.

Poniżej lista nagrodzonych z Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego:

Zawodnicy:

– Daria Bujnicka – Fundacja MOVE NOW – Wyróżnienie
– Adrian Krawczyk – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 500 zł
– Natan Hemer – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 400 zł
– Artur Gwiazdowski – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 400 zł
– Kacper Okrojek – Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice – Nagroda 400 zł
– Jakub Wiśniewski – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Franciszek Krempiński – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Maciej Sztranek – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Jan Sztranek – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Wyróżnienie
– Julia Krempińska – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
 Dawid Kalisiak – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Dawid Zając – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Konrad Płóciennik – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Daria Lubomska – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Maria Pabich – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Tomasz Tkaczuk – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
– Milena Grabska-Grzegorczyk – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” – Nagroda 500 zł
 Bartłomiej Maczużak – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 550 zł
– Kamil Jarmakowski – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 500 zł
– Mateusz Kowalski – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 400 zł
– Krzysztof Bednarek – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 400 zł
– Jarosław Bartłomiejczyk – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 150 zł
– Mateusz Obolewicz – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Krystian Kowalski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Julia Śmiałkowska – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
 Kasper Śmiałkowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Jessica Żabolicka – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Szymon Śmiałkowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Zuzanna Śmiałkowska – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Oliwier Baranowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Wyróżnienie
– Patryk Jagodziński – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Nagroda 500 zł
 Aleksander Muszyński – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Nagroda 500 zł
– Grzegorz Sokołowski – Pabianicki Klub Sztuk Walki „Azja” – Nagroda 800 zł
– Sylwia Gajdka – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów kolarstwo szosowe –Wyróżnienie
– Miłosz Domagała – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Juliusz Nowak – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
 Norbert Nowakowski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Dominik Florczak – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Mateusz Kłębowski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 400 zł
– Jakub Błachowicz – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
 Jakub Didoch – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Szymon Zastrużny – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Michał Dybka – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy, sumo – Nagroda 1000 zł
– Jakub Białkowski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Wyróżnienie
– Wiktoria Ozimek – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki –  Nagroda 100 zł
 Katarzyna Pęcina – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Alicja Kamieniak – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Natalia Łacwik – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Weronika Dolewa – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 250 zł
– Martyna Dolewa – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 250 zł
– Ewa Kielar – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 250 zł
– Daria Kowalczyk – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
– Patrycja Kirsz – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
– Justyna Rudzka – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
– Julia Piestrzyńska – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 330 zł
– Martyna Cybert – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 230 zł
 Julia Serednicka – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
 Paulina Szwej – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Natalia Śniada – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Gaja Włodarczyk – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Natalia Janitzka – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł
– Klaudia Beze – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 100 zł

Trenerzy:

 Dorota Gawrońska-Popa – Fundacja MOVE NOW badminton – Wyróżnienie
– Jarosław Bartłomiejczyk – Gminny Ludowy Klub Sportowy „Burza” Pawlikowice tenis stołowy – Nagroda 500 zł
 Adam Gąsiorowski – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” bieg na orientację – Nagroda 800 zł
– Jerzy Woźniak – Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” bieg na orientację, lekkoatletyka – Nagroda 1000 zł
– Waldemar Sawosz – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy, sumo – Nagroda 500 zł
– Grzegorz Szyszka – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 500 zł
– Przemysław Kłębowski
 – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 500 zł
 Mariusz Łechtański – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów zapasy – Nagroda 500 zł
 Sylwia Wlaźlak – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 800 zł
– Marzena Głaszcz – Pabianickie Towarzystwo Koszykówki – Nagroda 500 zł

Osoby wyróżniające się w działalności sportowej/działacze:

 Stefan Grzanka – Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks” – Nagroda 1000 zł
– Bartosz Gościłowicz – Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Pabiks” – Nagroda 500 zł
– Jacek Mikołajewski – Pabianickie Towarzystwo Cyklistów – Nagroda 500 zł

Konstantynów Łódzki:

Zawodnicy:

– Karolina Owczarek – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Weronika Sterniczuk – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Inga Rucińska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Bartosz Banach – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Patrycja Petera – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
 Kacper Lewandowski – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Julia Klimczak – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Szymon Iskra – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Maria Liwowska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Adrian Wencel – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Laura Bujnowicz – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
 Anna Banasiak – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
 Julia Ber – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Amelia Kaczmarek – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Zuzanna Kunert – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Klaudia Bujnowicz – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Karina Łysakowska
 – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Wiktoria Rucińska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Antonina Sulak – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Zofia Dusińska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Patryk Misztal – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Kamila Naji – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Wyróżnienie
– Adriana Rozberg – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 300 zł
– Dawid Romanowski – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 300 zł
– Cyprian Cybulski – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 500 zł
– Bartosz Skóra – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 300 zł
 Ewa Pydyszewska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 500 zł
– Maria Patora – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 500 zł
– Jakub Kraska – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 1000 zł
– Milena Karpisz – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 1000 zł
– Aleksandra Łuczyńska – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 400 zł
– Michalina Franasik – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 400 zł
– Aleksandra Kempfi – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 400 zł
 Magdalena Karolak – Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz” podnoszenie ciężarów – Nagroda 1000 zł
– Paulina Janiak – Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz” podnoszenie ciężarów – Nagroda 500 zł
– Radosław Zieliński – Konstantynowska Akademia Sportu beach soccer – Wyróżnienie

Trenerzy:

– Maciej Hampel – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 1000 zł
 Tomasz Kotus – Uczniowski Klub Sportowy „Piątka” – Nagroda 800 zł
– Adam Czekaj – Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Konstantynów Łódzki – Nagroda 500 zł
– Jerzy Jaśniak – Konstantynowski Klub Sportowy „Włókniarz” podnoszenie ciężarów – Nagroda 1000 zł
– Wojciech Stasiak – Konstantynowska Akademia Sportu beach soccer – Wyróżnienie

 

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o