Strona główna Aktualności Komunikacja Na Piaskach zmiana organizacji ruchu

Na Piaskach zmiana organizacji ruchu

2
W związku z remontem torowiska od najbliższego poniedziałku (19 października) nie będziemy mogli przejechać przez niektóre skrzyżowania ulicy Łaskiej z ulicami podporządkowanymi. 

Zamknięte dla ruchu zostaną te z Szarych Szeregów, Tkacką i Mielczarskiego. Równocześnie wykonawca otworzy dwa inne – z Ostatnią, Kochanowskiego. Skrzyżowanie z Pomorską będzie nadal zamknięte.

Zmiana organizacji wymusi częściową zmianę trasy linii Z41. Autobusy ruszające z placu Niepodległości w Łodzi pojadą bez zmian do Łaskiej, a dalej Wiejską do przystanku Jana Pawła II/DPS (ominą ulice Moniuszki i Szarych Szeregów).

Z powrotem trasa autobusów będzie rozpoczynała się na przystanku Wiejska/szpital, skąd dalej pobiegnie ulicami Wiejską i Łaską do dworca PKP, a następnie bez zmian do placu Niepodległości w Łodzi.

Zawieszone zostaną przystanki Szarych Szeregów/Łaska oraz Moniuszki/Wiejska.

Nowa organizacja ruchu ruchu potrwa około dwóch miesięcy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Potem w kolejności zamkną przejazd w ulicy Wiejskiej, co również wymusi korektę trasy Z41, pewnie autobusy skierowane zostaną wówczas do dworca kolejowego, albo (w co wątpię) na dawną pętle linii 11 (Łaska 94).

Trochę jakby krzywo