Strona główna Dzieje się Rozrywka Muzyczny sukces pabianiczanina. Adam Sobiech u Armina van Buurena

Muzyczny sukces pabianiczanina. Adam Sobiech u Armina van Buurena

10
Utwór „You Got Me Saying”, który 26-latek nagrał we współpracy z amerykańskim producentem Johnem Grandem, pojawił się 17 lutego w „A State of Trance”. To legendarna audycja prosto z Amsterdamu, którą prowadzi słynny holenderski didżej, Armin van Buuren.

Adam Sobiech jest pabianiczaninem, ale od kilku lat na stałe mieszka w Belgii. Muzykę trance zaczął tworzyć w wieku 14 lat. Na koncie ma już kilka singli między innymi: „Memories”, „Love Calling”, „All Is Now” czy „Fantasy”. Jego nagrania dostępne są m.in. na YouTube i Spotify.

To nie pierwszy raz, gdy twórczość Sobiecha pojawia się w najpopularniejszych audycjach muzyki elektronicznej.

– U Armina znalazłem się po raz drugi. Regularnie moje utwory grają też Above & Beyond, co jest dużym wyróżnieniem. Pojawiały się też supporty ze strony Cosmic Gate czy Kyau & Albert – wylicza Sobiech.

– Jest to jeden z moich najważniejszych supportów, mam nadzieję, że przełoży się na liczbę odtworzeń – dodaje z uśmiechem muzyk.

Oficjalny profil Adama na Facebooku: https://www.facebook.com/adamsobiechmusic

Armin van Buuren – pochodzący z Holandii producent muzyki trance, jeden z najbardziej rozpoznawalnych didżejów na świecie. W prestiżowym, corocznym zestawieniu DJ Mag Top 100, od 2002 roku regularnie pojawia się w pierwszej piątce. Pięciokrotnie pojawiał się na czele zestawienia jako didżej numer 1 na świecie.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Miło się czyta o sukcesach pabianiczan 🙂
PS. EPAinfo, fajnie że piszecie o takich wydarzeniach 👍

Ha.. Zwróciłem uwagę wczoraj na to polskie nazwisko, a to nasz zziom się okazuje… 😎🍺🎉

Wielka szkoda, że talenty, młodzi zdolni i pracowici ludzie wyjeżdżają z Polski żeby pracować w innych państwach i tworzyć dla innych kultur.
Zawsze ubolewam nad tym, że zabetonowani „polscy” lokalni i centralni politycy nie myślą o tym, że młodzi Polacy są przyszłością naszego kraju i że należy ich wspomagać, chronić i dawać im warunki do nauki i rozwoju.

A po co mają myśleć o młodych, skoro jest ich garstka? Więcej trzynastek i czternastek dla emerytów oraz socjali dla nierobów, a już niedługo w Polsce zostanie tylko geriatria, patologia i masy pracownicze w postaci Ukraińców.

kosa

Z niego pabianiczanin jak ze mnie Eskimos. Wyjechał i pewnie już tu nie wróci… bo i po co. On już jest obywatelem świata.

Idąc twoim tokiem myślenia należałoby stwierdzić, że z Curie-Skłodowskiej taka Polka jak z ciebie Eskimos (notabene poprawna nazwa to „Inuici” a nie „Eskimosi”). Curie-Skłodowska nigdy nie miała polskiego obywatelstwa, nigdy się o takowe nie starała i nikt jej nigdy takowego nie proponował. A urodziła się jako poddana cara Rosji.

brawo bardzo dobra produkcja szacun i wiecej sukcesow !!!!!!!!!!!!!!!

Pamiętam pierwsze utwory Adama, brnie w gatunku trance który zawsze lubił. Miło że EpaInfo o tym piszę. Pozdro Adaś i dalszych sukcesów życzę! 😀👌

On w tej Belgii z muzyki zyje czy na magazynie zasuwa?