Strona główna Aktualności Z miasta Może zajączka i śmigusówkę?

Może zajączka i śmigusówkę?

34

Na krótko przed świętami wielkanocnymi radni Koalicyjnego Klubu Radnych Pabianice wraz z prezydentem Grzegorzem Mackiewiczem rozdawali mieszkańcom drobne upominki.

– Chcemy, by pabianiczanie kontynuowali tradycję polewania się wodą, w związku z czym mamy przygotowane m.in. śmigusówki. A oprócz tego czekoladowe zajączki i jajeczka – mówił radny Krzysztof Rąkowski.

Wszystkich upominków było ponad 1000. Część „rozeszła” się w centrum miasta (przed magistratem, SDH „Trzy Korony” i w… autobusie), a część na targowiskach przy ul. Moniuszki i na Bugaju.

– Jestem bardzo zaskoczona, ale miło. Fajnie, że ktoś wyszedł z taką inicjatywą – mówiła jedna z pabianiczanek.

Podobną akcję Koalicyjny Klub Radnych Pabianice przeprowadził w ubiegłym roku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Może BSR i KC PO niech se posypie… głowę popiołem, do wora, a wór do morza. Żenada przed wyborami

Nolan -zamiast krytykować, że ktoś za własne pieniądze robi coś fajnego, weźcie znów gadżety od Nocunia z Polskiej Grupy Zbrojeniowej jak niedawno odblaski, a może Wam radni powiatowi załatwi coś z Lotto lub innej państwowej spółki . P.S. tylko się nie spieszcie za mocno….

Dokładnie lans PISu nie za swoje i tylko nagrody potrafią brać

Ty nie masz własnych pieniedzy pazerna polityczna hieno

Cóż to jest to „KC PO”, bo z uporem maniaka piszesz o tym matołku?

Ty i twoja wataha 14 pazernych tłustych misiów

Rozumiem że w godzinach pracy można w Pabianicach pod rządami PO politykę uprawiać ?
Proszę redakcję o zapytanie czy Ci Państwo byli wtedy w pracy.
Co na to pan prezydent pracodawca … pozwala tak godziny pracy marnować ?

A pomyślałeś o radnej Monice która od miesięcy jest na zwolnieniu lekarskim i nie może być w pracy a jest na sesji i bierze za to niezła diete? Czy tak można pod rządami PiS; proszę redakcje o sprawdzenie, co na to ZUS i pracodawca – czy to prawe i sprawiedliwe?

No i dupa radnej od tej diety tak urosła

i jej 13 nygusikom z klubu łubudubu, pączusie od lat przy korycie

A może wykorzystali w tym czasie przysługującą im przerwę w świadczeniu pracy, martusiu?

Przerwę to masz w mózgu

Marta zapytaj sama. Ci radni to odpowiedzialni ludzie i nie sądzę, aby robili to w godzinach pracy.

Marta, czy pisałaś swój wywód w godzinach pracy ?:)….

Lepiej pomnik rozbierajcie … bo zegar tyka a nie ludzi straszycie tymi jajami
Ps. A jeśli to robicie w godzinach pracy to tym bardziej wstyd i żenada i pokazuje jak szanujecie Państwo pracę.

Ale żenada i wstyd. Ci ludzie za grosz wyczucia nie mają żeby święta wykorzystywać na polityczne lansowanie.

Lansik przedswiąteczny…:))))

Oj boli PIS boli aktywność Prezydenta i radnych koalicji oj boli

Swoją aktywność radni niech wykorzystują do poprawy sytuacji miasta i mieszkańców. I nie tylko przed wyborami i w święta.

Radni Koalicyjnego Klubu aktywnie pracują i nie tylko przed świętami. Polecam przeczytaj gazetke , z faktami nie dyskutuje się.

Śmiech na sali … radni Kaki pracują nie tylko przed Świętami 🙂
Widać efekty ich pracy … miasto zadłużone na 100 mln
Państwu już za taką pracę dziękujemy

Jacku po co ten nieprawdziwy komentarz o zadłużeniu miasta? A może chcesz, aby mieszkańcy Pabianic mieli fałszywy obraz rzeczywistości?

Rozumiem, że zaprzeczasz otaczającej nas rzeczywistości i 100 mln długu … tak jest taka choroba psychiczna. Współczuję serdecznie.

Jaki koalicyjny klub ? Przecież to te sam. pyzate buziunie z PO i kupione judaszowe monety 4 zabaweczki. wanda skończ pieprzyć .

O tak!!! Grze$ aktywnie zlazł po schodach, wycieczka i podróż życia.

Można osiągnąć szczyt żenady … Oni jeszcze nie pokazali na co ich stać 🙂

Czy fakt, że większość panów na zdjęciu trzyma po jednym jaju … świadczy o pewnych deficytach ? … 🙂

„Oj boli PiS aktywność radnych…” : ))))) Aktywność?????? Waszą aktywność BSR i KC PO to pabianiczanie widzą od 8 lat w mieście! Bród, smród i dno! ZERO inwestycji, zero rozwoju… Śmigusówki rozdawać i lakiery do paznokci to wasz jedyny pomysł na „rozwój”???? No to gratuluję! Mam nadzieję, że wyborcy „docenią” wasze pomysły skutecznie! Oby nigdy więcej nie musieli was oglądać!!!!! Herbatki się napijecie w dzień wyborów… na przystanku : )))) Rączka przyniesie

Nolan glosowalam na PiS i mamy parlamentarzystow z Pabianic. Powiedz proszę co oni przez 3 lata zrobili nie dla siebie a dla naszego miasta. Idą następne i znowu mozna obiecywać wiele. Działania prezydenta i radnych z klubu kaka to fakty, a z faktami się nie dyskutuje.

Gosiu, jakby ci tu krótko napisać. Musisz zapytać Mackiewicza dlaczego odrzucił pomoc PiS, że króciutko napiszę: w sprawie OLBRZYMIEJ szansy dla miasta w postaci geotermii czy sprowadzenia firmy niemieckiej z 1500 miejscami pracy, kasą na sport, itp. Czemu odrzucił? Bo to były pomysły PiS-u więc trzeba było – dla dobra kumoterstwa – je uwalić. „Bo do tańca trzeba dwojga…” Znasz to? „Działania prezydenta i klubu radnych-bezradnych to fakty…” No masz racje. Fakty są takie, że miasto ma ponad 100 mln długu, będziemy je spłacać dłużej niż szpital za Dychty. Kredyt to każdy kretyn potrafi wziąć i rozwalać kasę bez sensu…… Czytaj więcej »

A geotermia by nas uratowała? Nie trzeba było nic inwestować?tramwaj i zamkowa by się samo zrobilo; szpital by się odłożył; geotermia to mit którym Was nakarmić pewien pyzaty polityk , któremu kazali miliony marnotrawione u Rydzyka uzasadniać

Jaki tramwaj człowieku???? Ten co psuje się co tydzień? PO kiego grzyba wydawać kasę na coś co nie ma już racji bytu, jak są dobre szybkie autobusy????? Dla wywalania forsy w dziurawe jak ser torowisko i psujące się wagony???? Odnowiona Zamkowa? Nie wiem o czymś? No faktycznie, dziś nie byłem na mieście. Muszę jutro zobaczyć, może przez noc coś się wydarzyło : ) O czym ty gadasz?????? Geotermia to nie mit. Chyba, że nie jeździsz po Polsce, w której to działa, daje ludziom prace, wypoczynek, podatki dla miast, które to mają i niższe rachunki dla mieszkańców za ogrzewanie. Dla was… Czytaj więcej »

Dlaczego PO w Pabianicach ukrywa się pod inną nazwą ? Myślą że ktoś nie zauważy tych spasionych na państwowym wikcie malowanych lal i pulpetów, dobre sobie.

Ludzie !!! Jakie jajka, jakie zajączki ? Oni to powinni co najwyżej pijawki rozdawać