Strona główna Styl życia MJK Serwis – design felgą się toczy

MJK Serwis – design felgą się toczy

5

Chcesz, by Twoje auto nabrało wyrazistego i oryginalnego wyglądu? A może zależy Ci na klasycznej elegancji? Bez względu na to czy jeździsz sportowym wozem z pazurem, czy dostojną limuzyną, w MJK Serwis znajdziesz felgi doskonałej jakości, oddające charakter Twój i Twojego pojazdu.

– W naszym showroomie wyeksponowaliśmy 200 modeli felg, ale proszę mi wierzyć: ich ilość w magazynach MJK Serwis jest naprawdę imponująca. To kilka tysięcy pięknych felg aluminiowych od znanych w świecie motoryzacji producentów: AVUS Racing, GMP Italia, Japan Racing oraz Carbonado. Sprzedajemy także oryginalne felgi marek takich jak Audi, VW, BMW, Mercedes, Citroen czy Peugeot – wymienia Michał Górski, właściciel MJK Serwis.

 

MJK Serwis to nie tylko felgi. To także opony i kompletne koła wyposażone w czujniki ciśnienia, wyważone i przygotowane do jazdy. Wszystkie towary zakupione w MJK Serwis mogą zostać zamontowane na miejscu, od razu na aucie.

– Z przyjemnością chwalimy się nowym sprzętem marki Corghi. To maszyna z najwyższej półki do montażu opon w technologii tzw. bezłyżkowej oraz nowoczesna wyważarka do naprawdę precyzyjnego wyważania kół. Dzięki niej możemy zamontować nową felgę, eliminując niemalże do zera ryzyko jej zarysowania. To sprawia, że montaż jest praktycznie zabiegiem nieinwazyjnym, co ma dosyć duże znaczenie dla klientów, którzy przyjeżdżają do nas po nowiutkie i błyszczące felgi – mówi z uśmiechem pan Michał. – Jeśli kierowca przyjedzie do nas ze zniszczoną felgą, i tu służymy pomocą. Mamy podpisaną umowę z niemiecką firmą AluVip, która dostarcza nam felgi po kompleksowej regeneracji.

MJK Serwis to także możliwość zakupów w sieci. Pabianicka marka posiada dwa sklepy internetowe: twojefelgi.com.pl oraz oponynowe.eu. MJK Serwis znajdziemy również na trzech, najpopularniejszych portalach aukcyjnych. Firma z Pabianic swoje towary wysyła już nie tylko na terenie Polski. Kołami i felgami z naszego miasta zainteresowali się także Belgijczycy, Szwajcarzy i Niemcy.

 

– Stawiamy na ciągły rozwój – podkreśla Michał Górski. – Choć zmieniliśmy zakres działalności, jedno nie zmieniło się w ogóle. To miłość do motoryzacji oraz profesjonalne i pełne pasji podejście do tego, na czym naprawdę się znamy.

 

Mieszkańcy Pabianic markę MJK Serwis znali do tej pory m.in. z wymiany opon, montażu szyb samochodowych oraz obsługi klimatyzacji. Na przestrzeni 10 lat działalności przy ul. Grota Roweckiego 24c, MJK Serwis dał się poznać jako miejsce z fachową obsługą i rzetelnym doradztwem. W marcu MJK Serwis przeszedł gruntowny remont. Dzięki niemu zyskaliśmy w naszym mieście showroom z prawdziwego zdarzenia i felgi, jakich u nas jeszcze nie było.

MJK Serwis
ul. Grota Roweckiego 24c
Pabianice

godziny otwarcia:
pon. – pt. 8.00 – 16.00
sbt. 8.00 – 12.00

kontakt:
tel. 533 060 051
email: biuro@twojefelgi.com.pl

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Belgijczycy?

Beldzowie 😉

AluVip to zadna firma nimiecka zejdzcie na ziemie

Firma zarejestrowana jest w Niemczech, biuro też – można sprawdzić

A kto przy zdrowych zmysłach będzie płacić złodziejskie podatki w Polsce.