Strona główna Dzieje się Rozrywka Miłość na odległość (KONKURS)

Miłość na odległość (KONKURS)

0

Czy jest możliwa miłość na odległość? A tym bardziej na dystans 3 kroków? Sprawdź to wygrywając bilet do kina w naszym konkursie!

Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala. Ich rodzącą się bliskość torpeduje… dystans, który muszą od siebie zachować – trzy kroki – aby nie pogorszyć swej sytuacji zdrowotnej. Tylko jak to zrobić, kiedy uczucie zaczyna wymykać się spod kontroli? A do tego Will nie chce się leczyć, nie wierzy w życie odmierzane dystansem trzech kroków. To właśnie Stella spróbuje wszystkiego, by zawalczył o życie i zdrowie. Ale czy uda się ocalić kogoś, kogo kochasz, jeśli nawet nie możesz go dotknąć?

Obejrzyj zwiastun filmu „Trzy kroki od siebie”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Trzy kroki – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 9 maja (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na zadanie.

Pytanie konkursowe
W oryginale film nazywa się „Five feet apart”. Ile centymetrów wynosi tytułowe 5 stóp?

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Dominik Szymański, Andrzej Szymański, Andrzej Borzyński, Justyna Sobczak oraz Kamila Jałmużna. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

 

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o