Strona główna Aktualności Z miasta Mieszkańcy mają problem z dotarciem do domu

Mieszkańcy mają problem z dotarciem do domu

36
Po roztopach ulica Sienna zamienia się w poligon. Miasto nie ma na razie planów na położenie asfaltu na tym fragmencie drogi. 

Zdjęcia ulicy Siennej otrzymaliśmy od jednej z Czytelniczek.

– Jak widać na załączonych zdjęciach, ulicą Sienną nie tylko nie da się przejechać samochodem, ale również pieszo nie można dostać się do własnych domów.
Widocznie Pan Prezydent koncentruje się wyłącznie remontem ulicy Zamkowej, w co też należy wątpić, bo czas jego trwania przekracza wszelkie granice – czytam w wiadomości.

400-metrowy fragment ulicy Siennej został wyremontowany w 2017 roku. Dalej droga ma cały czas status gruntowej. Niestety, podczas roztopów jej stan pozostawia wiele do życzenia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy to jeszcze Polska, czy już Ukraina?

Komu ta droga jest potrzebna? Przecież zaraz oddanie 6 bloków na rogu smugowej Popławskiej i te kolejne 300aut będzie sobie jeździło przez skrzyżowanie siennej z smugowa. Przecież miasto wydając pozwolenia na budowę troszczy się by mieszkańcy mogli spokojnie stać w korkach, ruch zwiększać zamiast rozładowywać, it’d itp… gdzie radni z PiS? Gdzie z bloku razem? Wszyscy się razem bawią a mieszkańców mają w poważaniu…

Szkutnie bądą mieli obok to sobie dopłyną na jakiejś łupinie

No bardzo śmieszne…proszę się przejść ta ulica a jeszcze niech obok przejedzie jakieś auto to człowiek cały ochlapany

Doprawdy?

Dobre 😛

Widziałem już taki post na facebooku u Pana Michała… może Pana mocodawcy pomogą w załatwianiu kasy dla Pabianic?

Tak się składa, że to nie mój post.

Kratery, jak na księżycu 😁

Ja się zastanawiam gdzie ludzie mieli oczy jak się tam budowali? Ja rozumiem kupić działkę w polu bo taniej, ale na litość boską kupując działkę w polu nie liczy się że za chwile asfalt ktoś rozwinie bo akurat tam chce się stawiać dom.

Dokładnie, jak budowali dom lub kupowali działkę było lepiej ?

Zapraszam na ulicę Barucha, ta na zdjęciu to jest pikuś. Prezydent nawet nie odpowiada na maile z prośbą o utwardzenie nawierzchni drogi. Lepiej naprawiać już utwardzone drogi niż zająć się tymi gruntowymi. Może gdyby przy każdej gruntowej mieszkał jakiś radny byłoby inaczej?????

Ulica Sienna jest częściowo drogą asfaltową bo za czasów poprzedniego prezydenta mieszkańcy bloków na osiedlu strzeżonym i miasto złożyło się na jej remont. Dlatego drogę wyremontowano do osiedla strzeżonego a nie do końca.
Mieszkańcy bloków które są ogrodzonym terenie zebrali jakąś kwotę pieniędzy a resztę dołożyło miasto i miasto tą drogę zamieniło z ziemnej w asfaltową i zbudowało chodniki których nigdy nie było.
Trzeba mieć pretensje do poprzedniego prezydenta, że nie zrobił drogi całej a wyłącznie od ulicy Smugowej do osiedli bloków na osiedlu strzeżonym.

W 2017 roku prezydentem był G. Mackiewicz..

no i widać to jego zarządzanie !
nie znam firmy, gdzie kolega przychodzi do kolegi mającego firmę i pyta się czy zatrudni kumpla
a ten odpowiada no jasne chce być referentem, starszym referentem, a może kierownikiem, albo jeszcze lepiej wsadzimy go do rady nadzorczej

te układy w Pabianicach aż widać gołym okiem ….

Dzięki naszemu Panu Prezydentowi i Jego kolegom mieszkańcy Pabianic mają same problemy!

to może wycieczka na ZATORZE ?? / np Orna..

jak sama nazwa wskazuje orna służy do orania . a nie żeby tam asfalt kłaść!

no bo przecież bardziej istotna jest droga przy budowanych blokach przy Lewitynie, układy i układziki miasta. Mam nadzieje, że ten syf jeszcze trochę się skończy. W każdym innym ościennym mieście widać jak jest coś robione dla mieszkańców przykładów mnóstwo zduńska wola, łask, sieradz, kontantynów łodzki, aleksandrów łódzki, a tutaj w pojebanicach replika miasta gotowa do kręcenia filmu z lat 90tych !

Nie da się przejechać samochodem? To gratuluję posiadanego samochodu i umiejętności

Sporo ludzi ma tam problem z dotarciem do domów z innego powodu…alko

kupiom ludzie w polach działki za darmo i zaraz lament że błoto na polnej drodze!

Myślę, że tam jest sporo domów postawionych dawno temu, a kupione działki niedawno to raczej tanie nie były.

mieszkańcy tamtych domów nie narzekajo bo to rdzenni mieszkańcy i pola się nie bojo. tylko ci nowi roszczeniowcy z tanich klitek w nowych blokam wydziwiają!

Marek, popełniłeś błąd: nie piszemy wydziwiają ale wydziwiajo!
Pozdro

mojo wina mojo wina!

Jak kupowali działkę to asfalt był z rolki

Macie po prostu pecha, że nie mieszka tam jakiś pociotek kogoś ważnego w mieście.

A koło ciebie mieszka, czy też masz pecha?

Niech nasi Samorządowcy zgłoszą się do łòdzkich po radę – oni się znają (łatają drogi gruntowe asfaltem – pełen profesjonalizm a raczej POfenalizm).

Widziały gały co brały, a narzekanie sportem narodowym w Polsce. Skiknij sąsiadów żeby się dołożyli do utwardzenia drogi To i miasto może coś pocznie w tym kierunku.

Całe Pabianice. Tutaj ludzie nie mają jak się dostać do domu, a na polach hermanowskich ścieżkę rowerową budują. Przy okazji rozjeździli do granic możliwości polną drogę, a okoliczne ulice asfaltowe wyglądają jak gruntowe, taki syf. W niektórych miejscach asfalt pozarywany. Kto to naprawi. Jak dzwonimy, to odpowiedź jest, że zwracano już firmie uwagę, ale to taka firma. Wykonawca traktuje miasto jak prywatna posesję, robi co chce i gdzie chce, mając wszystkich w d…e. Mam już dosyć tego pseudo zarzadzania. Prezydenciku wyjdź w końcu z tej swojej norki, załóż gumofilce i pojedź na Sienną, Barucha czy Hermanowską i zobacz co się… Czytaj więcej »

Ale ci co kupią działkę przy ścieżce przynajmniej chyba widza ze nią ma asfaltu a ścieżka jest, przypomnij sobie ile razy premier z ministrami autostradę otwierali. Może gdyby rząd nie grabił tak samorządów byłoby na więcej dróg…. Na wsiach tez pola tna w poprzek i kurde asfaltu ni ma, a to UE, 21 wiek, 5G a nie ma kanalizacji, wody i asfaltu, jak to ja się pytam

przecież tam rdzenni indianie mieszkają

Wczoraj droga została wyrównana. Takich dziur już nie ma.
Mi ta szutrówka nie przeszkadza, chociaż nie ma wyścigów i można się spokojnie przejść.

Sienna od zawsze była ulicą szutrową i od zawsze powstawały tam dziury fatalne dla pieszych szczególnie po opadach. Odkąd nastał bum na budowanie domów w Rydzynach ulicę doszczetnie rozwalił ciężarówki . Ale to nie zmienia faktu że prezydenta bardziej interesuje budowa szkutni za miliony czy ścieżek rowerowych też za miliony a mieszkańców takich ulic jak ta ma w głębokim poważaniu. Ale idą wybory i zobaczymy.