Pabianiczanin Michał Michalak zanotował pierwszy występ w swoim nowym klubie. Od razu wskoczył on do wyjściowego składu ekipy z Warszawy i pomógł przerwać trwającą od pięciu spotkań serię porażek.

Pabianiczanin zaledwie dwa dni po podpisaniu kontraktu z Legią dostał od trenera szansę do zaprezentowania się. Cała drużyna była na pewno bardzo zdeterminowana, aby poprawić swoją sytuację punktową. Do tej pory warszawiacy w pięciu kolejkach zanotowali pięć porażek i szorowali po dnie tabeli.

Trzeba przyznać, że Michalak bardzo dobrze wkomponował się do składu i od razu stanowił jeden z najjaśniejszych punktów na parkiecie. Ostatecznie Michał zakończył swój występ z 22 punktami na koncie, co było najlepszym rezultatem w ekipie Legii. Na wynik ten złożyły się dwie celne trójki, trzy celne rzuty za dwa oraz dziesięć osobistych. Do tego dołożył jeszcze sześć asyst.

Warszawiacy wyjazdowy pojedynek z MKS-em Dąbrową Górniczą wygrali 95:103 i na pewno poprawili swoje morale przed kolejnym ligowym starciem. Michalak pierwszą okazję do zaprezentowania się przed własną publicznością będzie miał już w najbliższą niedzielę. O 17:30 Legia podejmie u siebie wicelidera – King Szczecin.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments