Strona główna Aktualności Z miasta Miał być nietrzeźwy, był odurzony. Obok leżały dilerki

Miał być nietrzeźwy, był odurzony. Obok leżały dilerki

3
Wezwaniem policji i pogotowia zakończyła się interwencja, jaką podjęli dzisiaj strażnicy miejscy przy ulicy Trębackiej. Zamieszanie wywołał leżący na trawniku przed blokiem mężczyzna.

Krótko po godz. 11.00 do komendy zadzwoniła pabianiczanka z informacją o znajdującym się tam nietrzeźwym. Pod wskazany adres został skierowany patrol. Okazało się, że mężczyzny wcale nie „rozłożyły” procenty…

– Był pod wpływem środków odurzających, aczkolwiek podał swoje imię i nazwisko i udało się z nim nawiązać kontakt. Miał jednak problem z poruszaniem się. Na trawie koło niego znaleźliśmy natomiast cztery dilerki z suszem – poinformował Krzysztof Kubiak, dyżurny straży miejskiej. –

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni zadecydowali o przewiezieniu mężczyzny do szpitala. Może być pewny, że dalej zajmie się nim policja.

REKLAMA
Poprzedni artykułPrzeżyła wojnę. Opowie o niej w rocznicę wybuchu
Następny artykułObejrzyj ten film i podpisz petycję. Pomożesz zwierzętom
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Podejrzewam ze to damian w.

Młodzieży ocknijcie się do ciężkiej cholery !!!! Czy wy nie zdajecie sobie sprawy że biorąc to świństwo gracie w rosyjską ruletkę z życiem i kopiecie sobie grób własnymi rękoma???

Oni się nie ockna bo już im mózgi wypaliło od tego scierwa. Najlepsze jest to że oni są zabierani z ulic na nasz rachunek.