Strona główna Na sygnale Kryminalne Mężczyzna ciężko pobity na ul. 20 Stycznia. Sprawcy zatrzymani

Mężczyzna ciężko pobity na ul. 20 Stycznia. Sprawcy zatrzymani

17
Policja po 3 tygodniach zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 21-latka. Usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 23 kwietnia przed sklepem Żabka na ul. 20 Stycznia. 21-letni pabianiczanin został zaatakowany przez dwóch agresywnych mężczyzn. Pokrzywdzony z bardzo poważnymi obrażeniami zagrażającymi życiu został przewieziony do jednego z łódzkich szpitali. Sprawcy ukrywali się przed policjantami. Funkcjonariusze dopiero po 3 tygodniach (10 maja) zatrzymali dwóch podejrzanych w tej sprawie. To 29-latek, który wpadł w ręce policjantów w Pabianicach oraz 26-latek zatrzymany na terenie gminy Dobroń.

– Zgromadzone materiały dowodowe pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia ze skutkiem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Obaj, za popełnione przestępstwo o charakterze chuligańskim mogą spędzić w więzieniu nawet 12 lat. 12 maja 2023 roku na wniosek Prokuratury Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na trzy miesiące – informuje policja.

Jak się okazało, 8 kwietnia 2023 roku 26-latek brał udział w innym zdarzeniu, gdzie dotkliwie pobił 37-latka. Sytuacja miała miejsce o godzinie 23.40 na ulicy Poprzecznej w Pabianicach. Uczestniczył w niej 20-latek, którego funkcjonariusze zatrzymali 11 maja 2023 roku. Mężczyzna, z kolei zaatakował 25-letniego świadka zdarzenia, który widząc całe zajście próbował uspokoić 26-letniego napastnika. Młody pabianiczanin odpowie za spowodowanie u pokrzywdzonego lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Usłyszał już zarzut, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Uciąć łapy przy samych pachach żeby już nigdy nikomu krzywdy nie zrobił. Oczywiście zero wsparcia w postaci zasiłku. Zdechnie z głodu to znak że selekcja naturalna działa.

Tak mną wstrząsnęła historia małego Kamilka z Częstochowy, że już nigdy nie będę miał litości dla takich zwyrodnialców i degeneratów ! Dziś pobicie, kto wie do czego taki byłby zdolny w przyszłości. ŚMIECI trzeba sprzątać z ulicy !!

Zeusa złapali

3 tygodnie szukać gościa naprawdę podziw.
A co do środka zapobiegawczego w postaci dozoru to jakaś farsa.
3 miesiące tymczasowe aresztowanie jest stosowane często w takich przypadkach jeszcze przy ciężkim uszkodzeniu ciała.

W tym przypadku lekki uszczerbek. Zawiodło czytanie ze zrozumieniem?

Opisane są dwa zdarzenia w których sprawca dokonał 1) ciężki uszczerbek,zagrażający życiu.2) Lekki uszczerbek na zdrowiu.CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.

„Uczestniczył w niej 20-latek, którego funkcjonariusze zatrzymali 11 maja 2023 roku. Mężczyzna, z kolei zaatakował 25-letniego świadka zdarzenia, który widząc całe zajście próbował uspokoić 26-letniego napastnika. Młody pabianiczanin odpowie za spowodowanie u pokrzywdzonego lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Usłyszał już zarzut, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór”
CZYTAJ JESZCZE RAZ, ZE ZROZUMIENIEM

Test na IQ.Jaką karę i za co otrzymał na chwilę obecną 26 latek.Oczekuję odpowiedzi.

Proszę: „To 29-latek, który wpadł w ręce policjantów w Pabianicach oraz 26-latek zatrzymany na terenie gminy Dobroń.

– Zgromadzone materiały dowodowe pozwoliły na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia ze skutkiem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Obaj, za popełnione przestępstwo o charakterze chuligańskim mogą spędzić w więzieniu nawet 12 lat. 12 maja 2023 roku na wniosek Prokuratury Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na trzy miesiące.”
Pomijając, że areszt to nie jest kara, więc kary nie dostał żadnej

Wiadomo ,iż areszt to środek tymczasowy lecz nie zastanawia cię a jeszcze podpisując się jako osoba związana z wymiarem sprawiedliwości ,iż poszukiwanie ich trwało długo a według mnie trochę bagatelizujesz tę sytuacje?
Jeśli będziemy pozwalać na takie rzeczy to towarzystwo rozbestwi się jeszcze bardziej.

Last edited 12 dni temu by Tomasz

Czyli był ciężki uszczerbek na zdrowiu,Zdrowia życzę co dyskwalifikuje twój zarzut o przeczytaniu artykułu bez zrozumienia.Co do aresztu na chwilę obecną został zastosowany jako środek zapobiegawczy i w końcowym rozrachunku zostanie zaliczony na poczet zasądzonej kary.Już nie oczekuję odpowiedzi ponieważ wielokrotne przeczytanie przez ciebie artykułu nie spowoduje tego że go zrozumiesz.Zdrowia życzę nie tylko tego fizycznego.

Pokrzywdzony z bardzo poważnymi obrażeniami zagrażającymi życiu został przewieziony do jednego z łódzkich szpitali.
Czyli potem następuje rozbieżność.
A poszukiwanie 2 osób na małym terenie zajmuje normlanie 3 tygodnie?
To w Łodzi ustalają i zatrzymują wywiadowcy dane osoby w szybszym tempie.

Przecież dostali areszt na 3 miechy

bez batona i pieprzu strach łazić po pecy 🙂

To miasto robi się coraz bardziej patologiczne.

Zawsze było patologiczne

Ale nie aż tak.