Strona główna Dzieje się Rozrywka Mem o pabianickich kinach robi furorę

Mem o pabianickich kinach robi furorę

5

Śmieszne porównanie pabianickich kin – Tomi i Helios robi furorę wśród internautów. 

Mem trafił do sieci tuż po otwarciu nowoczesnego multipleksu Helios w centrum TTkalnia przy ul. Grobelnej i daje małego pstryczka w nos osobom, które od dłuższego czasu spierają się, które kino jest lepsze. Śmieszny opis opublikowali nawet właściciele kina Tomi. Ich post ma ponad 300 reakcji.

REKLAMA
Poprzedni artykułTurniej rozstrzygnięty. Wyniki cieszą
Następny artykułPracowity dzień dla strażaków. Wichura dała się we znaki
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Sad but True 😂

jaki mem? to zwykły benchmark!

dajcie sobie spokój ludzie z tymi wojenkami o lepsze kino w Pabianicach. Mamy teraz dwa kina i dobrze, każdy wybierze swoje kino wedle indywidualnych potrzeb. Owszem, zyski Kina Tomi muszą spaść – być może sporo, bo do tej pory mieli monopol na cały powiat pabianicki. Teraz jest konkurencja w postaci kina Helios. Ale ludzie, żyjemy w systemie gospodarki kapitalistycznej, a taki układ sam z siebie wyłącza istnienie monopolu jednej firmy na rynku. I tyle. Przestańcie na siebie ujadać, chodźcie tam gdzie będzie wam wygodniej, lepiej, bardziej na poziomie. A czy w Pabianicach za rok lub dwa będzie znów jedno kino… Czytaj więcej »

szkoda tylko że ten co zrobił to porównanie nie napisał o parkingu dla samochodów, przydało by się to porównanie, pod robotnikiem to może z 10 aut zaparkuje a w Tkalni zapewne kilkadziesiąt.

@amantf szkoda że ty nie zrobiłeś tego mema. Na pewno byłby lepszy