Strona główna Dzieje się Rozrywka Mem o pabianickich kinach robi furorę

Mem o pabianickich kinach robi furorę

5

Śmieszne porównanie pabianickich kin – Tomi i Helios robi furorę wśród internautów. 

Mem trafił do sieci tuż po otwarciu nowoczesnego multipleksu Helios w centrum TTkalnia przy ul. Grobelnej i daje małego pstryczka w nos osobom, które od dłuższego czasu spierają się, które kino jest lepsze. Śmieszny opis opublikowali nawet właściciele kina Tomi. Ich post ma ponad 300 reakcji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Sad but True 😂

jaki mem? to zwykły benchmark!

dajcie sobie spokój ludzie z tymi wojenkami o lepsze kino w Pabianicach. Mamy teraz dwa kina i dobrze, każdy wybierze swoje kino wedle indywidualnych potrzeb. Owszem, zyski Kina Tomi muszą spaść – być może sporo, bo do tej pory mieli monopol na cały powiat pabianicki. Teraz jest konkurencja w postaci kina Helios. Ale ludzie, żyjemy w systemie gospodarki kapitalistycznej, a taki układ sam z siebie wyłącza istnienie monopolu jednej firmy na rynku. I tyle. Przestańcie na siebie ujadać, chodźcie tam gdzie będzie wam wygodniej, lepiej, bardziej na poziomie. A czy w Pabianicach za rok lub dwa będzie znów jedno kino… Czytaj więcej »

szkoda tylko że ten co zrobił to porównanie nie napisał o parkingu dla samochodów, przydało by się to porównanie, pod robotnikiem to może z 10 aut zaparkuje a w Tkalni zapewne kilkadziesiąt.

@amantf szkoda że ty nie zrobiłeś tego mema. Na pewno byłby lepszy