Strona główna Sport Piłka nożna Mecz sylwestrowy z gradem goli (ZDJĘCIA)

Mecz sylwestrowy z gradem goli (ZDJĘCIA)

0

Drużyna PTC pożegnała miniony rok organizując spotkanie pomiędzy swoimi „Perełkami”, a działaczami, trenerami i fanami klubu.

Byliśmy zatem świadkami swoistej wojny płci. Spotkanie rozegrane zostało w formacie 2x 40 minut. Lepiej zaczęli mężczyźni i to oni powoli zdobywali przewagę na boisku. Strzelanie w 21. minucie meczu technicznym uderzeniem zza pola karnego rozpoczął Jacek Hiler. Dziewczyny stawały dzielnie czoła rywalom, ale na pokrytej lodem murawie nie mogły pokazać pełni swoich możliwości. Mężczyźni wykorzystywali za to przewagę siły i zdobywali kolejne gole. Ostatecznie w 79. minucie strzałem z rzutu karnego ustalili wynik meczu na 10:0. Perełki nie złożyły jednak broni i zażądały rewanżu. Ten już jednak odbędzie się w roku 2018.

Na koniec kierownik zespołu seniorów Dariusz Kopa życzył wszystkim udanego sylwestra, a swoim drużynom rychłego awansu do wyższych klas rozgrywkowych.

Kadra mężczyzn: Kopa, Guzenda, Sikorski, Golenia, Papuga, Bączał, Górny, Ryczała, Wróbel, Daroch, Gryglewski, Stencel, Stuchała, Stolarek, Krasowicz, Szyszka, Hiler, Drąg, Radziszewski, Buchowicz.

Kadra dziewcząt: Łagowska, Forc, Próbka, Karpińska, Kociołek, Koziara, Błoch, Kania, Jakomulska, Cieślak, Błaszczyk, Madaj, Małek oraz trenerzy Radomir Znojek i Bartosz Znojek.